Yuntdağı Cup 4 Futbol Turnuvası'nda final adı belli oldu

2019 Yuntdağı Cup 4 Futbol Turnuvası’nda finale kalan takımlar belli oldu.  15 Aralık 2019 Pazar günü Manisa Büyükşehir Belediyesi Hüsnü Çelik Halı Sahası’nda rakiplerini yenen Türkmen Köy ile Kayapınar finalde karşı karşıya gelecek.  

Yuntdağı Cup 4 Futbol Turnuvası'nda final adı belli oldu
11 Aralık 2019 - 09:38

20 Ekim’de başlayan turnuvaya 25 takım katıldı. Takımlar 5’erli 5 gruba ayrıldı. Grubu lider bitiren 5 takım ile en iyi ikincilerden 3 takım çeyrek finale kaldı. Çeyrek finalin ardından yarı finalde Türkmen Köy ile Sarma, Kayapınar ile Çaltepe karşı karşıya geldi. Türkmen Köy rakibi Sarma’yı 2-0 yenerek finale yükseldi. Kayapınar ise Çaltepe’yi 4-1 yenerek finalde Türkmen Köy’ün rakibi oldu.  Yarı final maçları öncesi Yuntdağ Cup 4 Komisyon ve turnuvanın teknik direktörler karması arasında gösteri maçı oynandı. 

Yuntdağ Cup 4 Turnuva Komisyon Başkanı Erol Nurbaş, 20 Ekim’de başlayan turnuvanın sonuna geldiklerini ve 15 Aralık’ta final maçıyla tamamlanacağını söyledi. turnuvaya katılan ve renk katan bütün takımları tebrik eden Nurbaş, final maçını oynayacak olan takımlara da başarılar diledi. 

Turnuvaya katılan takımlar: A Grubunda Akçaköy, Çamlıca, Düzlen, Kalemli, Yağcılar. B Grubunda Çaltepe, Sarıçam, Sarma, Süngüllü, Kaan. C Grubunda Davutlar, Seyitli, Karaveliler, Şatırlar, Halıtlı. D Grubunda Maldan, Gökbel, Türkmen, Yayla, Ortaköy, E Grubunda Örencik, Keçiliköy, Kayapınar, Emlakdere, Hatıplar yer aldı.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum