Nihal Adağ

Nihal Adağ


YENİ NESİL MAKYAJ TRENDİ

31 Ocak 2019 - 18:50

Kalıcı Fondöten BB GLOW SHINE (Semipermanent )

Özel serumlarla cild yapısına uygun iğneler ve cihaz sayesinde yaklaşık 30 ile 45 dakika süren bir işlemdir. İşlem ile birlikte serum içerisinde yer alan Hyaluranik asit, vitamin A, magnezyum, vitamin B1,B2,B3,B5,B6, vitamin Çinko,aminoasitler,Alfa Lipoik asit gibi maddeler ciltte sıkılaştırma, akne ve damar izlerini yok etme, aynı zamanda ciltte fondöten varmış etkisi göstererek pürüzsüz, aydınlık bir görüntü oluşturmaya yardımcı olur. Uygulamanın ardından serbest radikallere karşı cilt, UV ışınlarına maruz kalmadan azaltır.

BB Glow fondöten değildir, fondöten efekti veren mezoterapi serumudur. Koyu göz halkalarında ve göz çevresinde güvenle kullanılabilir.Parlak ışıltılı bir cilt görünümü kazandırır. BB Glow Serumları tamamen bitkisel kökenli bir üründür.

Serumların Etkisi

*Yoğun nemlendirme sağlar

*Skar izlerini giderir

*Göz çevresinde aydınlanma sağlanır.

*Yara ve sivilce izlerini giderir

*İnce kılcal kırışıklıklarda azalma sağlar

*Ciltte parlama ve ton eşitliği sağlar

*Kırışıklıkları azaltır.

*Her cilt tipine göre farklı serum kullanılmaktadır.Yalnızca bu işlemin eğitimini alan uzmanlar tarafından uygulanmaktadır. 

Nelere Dikkat Etmek Gerekir ?

Uygulamadan bir ay sonra cilt bakımı ve peeling yapılmalı,işlemden en az 3 ay sonra lazer epilasyon uygulanmalıdır. İşlem yapılan bölgeye 24 saat su değdirilmez. Belirli bir süre güneşten korumak gerekir. İşlemin uzun sürmesini istiyorsak 3 ve 6 seans uygulamak gerekir.

BB GLOW SHINE KALICI FONDÖTEN EĞİTİMİ VE ÜRÜNLERİ İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN :

Özel Nihal ADAĞ Güzellik Akademisi Meslek Edindirme Kursu

0232 999 11 41 - 0 541 367 11 41

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum