Mehmet Emin Sofuoğlu

Mehmet Emin Sofuoğlu


'KOMPLO TEORİSİ' SANDIĞINIZ "GERÇEKLER"

15 Mart 2020 - 14:08

- 1 -

 

DÜNYA NÜFUSUNU AZALTMA PROJESİ

 

Bugün dünya nüfusu 7,5 milyar civarında. 2050 yılında ise, nüfusun 9 milyara ulaşacağı tahmin ediliyor. 194 ülke içinde dünyanın en kalabalık ülkeleri, sırasıyla, Çin, Hindistan, ABD, Endonezya ve Venezuela.

Öngörülen ise, Hindistan’ın nüfusunun Çin’i geçeceği ve en hızlı nüfus artışının ise Afrika’da yaşanacağı. Dünya nüfusu yılda yaklaşık 65-70 milyon artıyor. Nüfus artış hızı, AB ülkelerinde 1,6, Afrika’da ise, 4,8 (Nijerya’da 7,6).

Kendilerine “insanüstü ırk” adını veren bir grup 'sapkın', “nüfusun azaltılması” için dünya çapında bir proje başlattı.

Bu “Küresel Elitler”, kurguladıkları ezoterik sapık öğretilerince, kendilerinin “efendi”, dünyada yaşayan insanların geri kalanlarının ise “köle” olduğuna inanmakta ve kendi küresel sömürge imparatorluklarını sağlamlaştırmak için, 'Yeni Dünya Düzeni'  planlamaktalar.

Kendilerine “Seçkinler”(!) diyen bu müstekbir azınlık, kendilerinin dışında olan tüm insanları, “gereksizler” olarak görmekte ve mevcut dünya nüfusunun fazla olduğunu ileri sürerek “dünya nüfusunu 500 milyon civarına” indirilmesi gerektiğini ileri sürmekteler.

İnsan işgücüne ihtiyaç duymamak için, özellikle 'yapay zeka' ve 'robot teknolojisi'ni geliştiren bu küresel şer şebekesi, kendileri dışındaki insanları azaltıp yok etmek için uyduruk yeni teoriler icat etmekteler.

Bu teorilerin beslendiği ana kaynak, ABD’deki Georgia eyaletinin Elbert kasabasında, “Yeni Dünya Düzeni İçin 10 Emir”in yer aldığı ve “Dünya nüfusunun 500 milyona indirilmesi” gerektiğinin belirtildiği “Georgia Rehber Taşı Anıtı"dır.

ABD'nin Georgia eyaletinde bulunan Elbert kentindeki Elberton Granite Finishing adlı şirkete gelen ve kendisini Robert C. Christian olarak tanıtan bir şahıs; “Ben küçük bir grup Amerikalının adına burada, hem saat, hem takvim hem de rehber olacak bir granit anıt siparişi vermek istiyorum.” diyerek normalinden 3 kat fazlası verilen fiyatı, hiç itiraz etmeden ve hiç pazarlık yapmadan kabul ederek, anıtın yapımını sipariş vermiştir.

1979 yılında yapımına başlanan anıt, 1980 yılında tamamlanmıştır. Anıt üzerinde yer alan, İngilizce, Arapça, İbranice ve o bölgede yaşayan Kızılderililerin kullandığı Svahili dilinin de bulunduğu 8 farklı dilde yazılan, “Yeni Dünya Düzeni İçin 10 Emir”, şunlardır:

1-) İnsan nüfusunu, daima doğa ile uyumlu olarak 500.000.000'un altında tut.

2-) Farklılıkların ve uygunluğun gelişiminin çoğaltılmasını, bilgece idare et.

3-) İnsanlığı, yaşayan yeni bir dil ile birleştir.

4-) Tutku, inanç, gelenek ve her şeyi yönet.

5-) İnsanları ve ulusları, adil yasalar ve hakkaniyetli mahkemeler ile koru.

6-) Bütün anlaşmazlıkları, ülkeler üstü bir mahkemeye bağla.

7-) Küçük yasalar ve kullanışsız protokollerden kaçın.

8-) Kişisel hakları, sosyal görevler ile dengele.

9-) Gerçeği, güzelliği, aşkı, sonsuzlukla ahenk kurma arayışını takdir et.

10-) Dünyada bir kanser olma, doğaya yer bırak, doğaya yer bırak.

Anıtın üzerinde, tarihten genetiğe, sosyal bilimden fiziğe kadar birçok bilgi bulunmaktadır. Bu anıt, bahsettiğimiz Yeni Dünya Düzeni’ni açıklamaktadır.

Ezoterik, gizli ve son derece güçlü, okült  (Bilimsel yöntem dışındaki yollar ile "gizli" bilgiyi araştıran) bir örgüt, bu anıtı dikerek, yeryüzünü her yönüyle bozguna uğratacakları 'Yeni Dünya Düzeni'nin yani 'Deccal Düzeni'nin felsefesini temellendirmiştir.

Bu anıtın dikildiği bölge, aynı zamanda asırlardan beri Kızılderililerin kendi inanç ayinlerini yaptıkları alandır.

Anıtın bulunduğu yerin altındaki toprağa da, “Zaman Kapsülü” gömülmüş ve üzerine şöyle yazılmıştır:

Buradan 6 metre aşağıda yer alan kapsül, bir gün açılacak!”

Şimdi şu soruları sormak da, doğal olarak bizim hakkımızdır:

     "Küçük bir grup Amerikalı” tabiri ile kim kastedilmektedir ve asıl amaçları nedir?

     Dünya nüfusunu 500 milyonun altına indirmek istemelerinin asıl sebebi nedir

     Dünya nüfusunu 500 milyonun altına indirmek için uyguladıkları stratejiler, yöntemler ve politikalar nelerdir?!

Yazımın girişinde bahsettiğim "küresel elitler"in en tepesindeki iki aileden birinin başında iken 2017 yılında 102 yaşında ölen David Rockefeller'in,

"Yeryüzünde yaşayan insan sayısı çok fazla. Dünya bunu kaldırmaz. Mevcut nüfus, dünya için büyük tehdittir!" dediği açıklamalarının videosuna, internetten herkes ulaşabilir. Rockefeller, kendisiyle yapılan röportajda, “Sistemin işlemesi için 300-500 milyon insana ihtiyacımız var, gerisi fazlalık.” demişti.

Parasını ve hayatını, dünya nüfusunun azaltılmasına, insanların kısırlaştırılmasına ve bunun için kurduğu laboratuvarlardaki ar-ge çalışmalarına adayan David Rockefeller, "Ari ırk" için çalışan Hitler'e de milyonlarca dolar destek vermiş, 2. Dünya Savaşı sonrasında da Hitler'in genetik çalışmalar yapan ırkçı bilim adamlarını, ABD'ye kendi laboratuvarlarına getirtmişti.

Diğer yandan uzun yıllar dünyanın en zengin insanı unvanını kimseye kaptırmayan ve şu an Dünya'nın en zengin ikinci insanı olan ve dün, kurucusu olduğu Microsoft'tan, hayır işlerine daha fazla vakit ayırmak adına istifa eden Bill Gates, bir konferanstaki konuşmasında;

Dünya’da 6,8 milyar insan var ve bu rakam 9 milyara doğru çıkıyor. İyi bir aşılama programı ve sağlık hizmetiyle bunu %10-15 azaltabiliriz.” demekle, adeta Georgia eyaletindeki üzerinde 10 emir bulunan 'RehberTaşı'nı yaptıran “Küçük bir grup Amerikalının” içinde yer almış olduğunu ifade etmiştir.

Bill Gates, eşiyle birlikte kurduğu "Bill & Melinda Gates Vakfı" nda, dünyanın sağlık ve eğitim gibi sorunlarına, sözüm ona çözümler(!) arıyor.

Bu "Küresel şer şebekesi" nin, sapkın ezoterik felsefesinin altyapısını, arka planını ve bu kirli hedeflerine ulaşmak neler planladıklarını, nasıl uyguladıklarını, inşallah bu yazının devamında yazacağız.

Takipte kalın..

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum