Mehmet Emin Sofuoğlu

Mehmet Emin Sofuoğlu


21. YÜZYIL YENİ DÜNYA DÜZENİ

15 Mart 2020 - 14:06

20. yüzyılı, 'Ulus Devletler' ve 'Kapitalizm' kavramları ile tanımlamıştık.. 21. yüzyılı ise, DÜNYA NÜFUSUNU AZALTMA PROJESİ! (Dünya Nüfusunu 500 Milyona İndirme: Kıtlık, virüsler, hastalıklar, küresel ısınma, genetiği değiştirilmiş ürünler, savaşlar, tıbbi ve zirai ilaçlar, doğum kontrolü, kısırlaştırma vb)

TRANSHÜMANİZM! (Süper İnsan Oluşturma)

GENDER REVOLUTİON (Cinsiyet Devrimi)

INSTALLING A COLONY IN SPACE (Uzayda Koloni Kurma) kavramları ile okuyacağız.

21. Yüzyılı dizayn eden KÜRESEL SEÇKİNler, yani KÜRESEL ÜST AKIL,

Yeni insan, Yeni sahte din, Yeni emoji dili, Yeni devlet şekli, Yeni sosyalleşme, Yeni cinsiyet, Robotlarla evlilik, Biyometrik çip, Kriptopara / Bitcoin, Transhümanizm, Artırılmış gerçeklik, Vadedilmiş topraklar kavramları ile YENİ BİR NEO EMPERYAL DÜNYA DÜZENİ oluşturmaya çalışıyor!

Klasik Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi perspektifinden bakanlar, bu söylediklerimizi anlamakta zorlanabilirler.

Bugün dünyada yaşanan tüm güncel olayları, bize yutturmaya çalıştıkları o kitaplardan okuyanlar değil,

New York, Londra ve Pekin'den oyun kuran "üst aklı" farkeden "özgün bakış" sahipleri, ancak gerçek yönleriyle okuyabilirler!

DİKKAT EDİN,

Küresel şer cephesinin taşeronu olan derin yapıların, Afro-Avrasya ülkelerinde burs verip okuttuğu "orta zekalı" barkodlu beslemeleri olan parti lideri, sivil toplum kuruluşu lideri ya da gazeteci-yazar görünümlü etki ajanları vasıtasıyla, "haince",  olayları saptırmak ve kendi tezlerini kabul ettirmek için yürüttükleri psikolojik savaşın, yani "5. Kol Faaliyetleri" nin tesirinde kalmayınız!

OLAYLARI, FERASETLE DOĞRU PENCEREDEN BAKARAK OKUYUNUZ!

BU SAPKIN, MÜSTEKBİR VE ZALİM KÜRESEL SEÇKİNLERİN, ZULÜM KULELERİNİ YIKACAK OLAN,

fesada uğratarak kan ve gözyaşına boğdukları yeryüzüne, ADALETİ, MERHAMETİ ESAS ALAN HAK NİZAMI yeniden hakim kılacak olan, ancak ANADOLU MÜSLÜMANLARIDIR!

DÜNYA MAZLUMLARI, BİZİM KADİM MEDENİYETİMİZİN YENİDEN İHYA VE İNŞASINI BEKLEMEKTEDİR!

 

Gevşemeyin, üzülmeyin, eğer iman etmişseniz, üstün gelecek olanlar sizlersiniz!

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum