KONUK YAZAR

KONUK YAZAR


Sınıfının En İyi Performanslı Kırıcı Delicisi

02 Kasım 2016 - 12:57

İnşaat sektöründe fark yaratan ürünleriyle öne çıkan Hilti, yeni Hilti TE 30 ATC Kırıcı Delici ürününü piyasaya sundu. İnovatif ürünlerine yenilerini eklemeye hız kesmeden devam eden Hilti’nin bu yeni kırıcı delicisi, sınıfının en iyi performansını maksimum kullanım kolaylığı ile birlikte sunuyor.


Üstün performans ve dayanıklılığa sahip ürünleriyle inşaat sektörüne yüksek katma değer sağlayan Hilti, yeni kırıcı delici ürünü Hilti TE 30 ATC’yi sektör profesyonelleri ile buluşturdu. Kompakt ve hafif bir ürün olan yeni Hilti TE 30 ATC Kırıcı Delici, Hilti’nin patentli sistemleri içinde yer alan ve delici ucun sıkışması halinde anında gücü kesen Aktif Tork Kontrol (ATC) sistemine de sahip.


Sınıfının en iyi performansını maksimum kullanım kolaylığıyla sunan Hilti TE 30 ATC Kırıcı Delici; ergonomik yumuşak malzemeli tutma kolu, ters dönme modu ve uzun ömür vaadiyle de dikkat çekiyor. Kömürsüz motora ve azaltılmış tamir sıklığına sahip olan Hilti TE 30 ATC Kırıcı Delici, çok daha düşük titreşim değeri ile kullanıcı dostu uygulamalara imkan tanıyor.


İnovasyonu yüksek kaliteyle buluşturan Hilti ürünleri ve yeni Hilti TE 30 ATC Kırıcı Delici ürünü, Hilti mağazalarından ve hilti.com.tr internet sitesinden temin edilebiliyor.


Hilti ve Hilti Türkiye Hakkında

Bundan tam 75 sene önce 1941 yılında, dünyanın en küçük ülkelerinden biri olan yaklaşık 35 bin nüfuslu Lihtenştayn Prensliği’nde doğup, bugün yaklaşık 24 bin çalışanı ile global jenerik marka haline gelen Hilti, 6 kıtada 120’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. 2015 yılı cirosu 4,4 milyar İsviçre Frangı (yaklaşık 12,9 milyar TL*) olarak gerçekleşen Hilti, 1982 yılından itibaren 34 yıldır Türkiye’de. Hilti Türkiye, son yıllarda göstermiş olduğu gelişimle 2011 yılı başından bu yana 10 ülkenin (Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Moğolistan, Kırgızistan, Ermenistan, Gürcistan, Tacikistan, Moldova ve Kuzey Irak) bağlı olduğu bir bölgesel üs konumunda. 2015 yılında yüzde 31 büyüme gösteren Hilti Türkiye, başarısını bilgi, birikim ve inovasyon ile sürdürülebilir değer yaratan bir marka olmaya borçlu. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Hilti Türkiye, 250’ye yakın çalışanı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Ekonomiye yarattığı katma değer dışında İnsan Kaynakları alanında çalışmalarıyla da öne çıkan Hilti Türkiye, Great Place to Work Enstitüsü tarafından belirlenen, “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2016” listesinde 4. sırada yer aldı. 2015 yılında aynı ödül kategorisinde 3. sırada yer alan Hilti Türkiye, Yaşam Boyu Öğrenme alanında Özel Ödül’e de layık görülmüştü.


*Merkez Bankası’nın 30 Aralık 2015’te ilan ettiği döviz kurundan hesaplanmıştır.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum