Adem ŞAHİN

Adem ŞAHİN


YENİLENEN YÜZÜMÜZLE MERHABA MANİSA!

09 Ocak 2016 - 08:46

Değerli manisagundemi.com okuyucuları;

Yayın hayatımıza bundan tam yaklaşık 5 yıl önce bir heyecan ve şevkle başladık.

O zamanlar tabi Manisa’da internet medyası yeni yeni filizleniyordu.

Bu noktada bizde Manisa için elimizi taşın altına koymak istedik.

Manisalıların, bazı tekelleşmiş ve sadece belirli bir kesime hitap eden gazete, internet sitesi, dergi ler vs. gibi olmayı hiçbir zaman düşünmedik. Hiçbir ekonomik beklenti içerisinde de olmadık.

Belki kalıplaşmış bir terim olacak ama; doğru, objektif ve güvenilir haber hizmeti sunmaktan hiçbir zaman uzaklaşmadık ! Taraf olmadık, taraftar olmadık!

Tek hedefimiz; Manisalıların kendilerini bulacağı, şehrinden, ülkesinden ve dünyadan haberdar olacağı bir haber sitesi yaratmaktı. Bu kısa süre içerisinde kısmen de olsa bunu başardığımıza inanıyoruz.

Kimi zaman sizleri güldürdük, kimi zaman ağlattık, bazen müjde, bazen ise acı haberler verdik. Ama her zaman desteğinizi yanımızda hissettik. Henüz daha 2 yıl olmadan sizlerin sevgisini kazandık.

‘Manisa’da Bir Numara’ olduğumuzu iddia etmiyoruz. Bir numara olmak için çabalıyor, uğraşıyor ve uyumuyoruz!

Biz, manisagundemi.com ekibi olarak Manisa internet medyasına yeni bir soluk getirdiğimizi sizlerin yorumları ve görüşlerinden anlayabiliyoruz.

Elbette çok eksiğimiz, eleştirilecek tarafımız vardır. Öz eleştirimizi her zaman yapıyoruz ve okuyucularımızdan da alıyoruz. Bu açıklarımızı kapatmak için her geçen üstüne katarak çalışıyoruz.

Sizlerin desteği ile büyüyen manisagundemi.com bugün de yeni arayüz ve içerik güncelleştirilmesi ile sizlerin karşısında...

Tarafsız, Doğru ve Seviyeli, haber anlayışı ile genişlettiğimiz sitemizin içeriğine; Yerel, Ulusal, Gazete ve, Mobil Site ve birçok özellik ekledik.

Artık ilçelerdeki okuyucularımız yaşadıkları bölgeyi daha yakından takip etmesi amacıyla her ilçeye özel sayfalar açtık.

Siz okuyucularımızın haberlere en hızlı sürede ulaşmanız için altyapımızı daha üst noktalara taşıdık ve güçlendirdik.

Yeni tasarımımızla birlikte "HABER İHBAR HATTI" sistemini kurduk. Bu sayede Manisalılar artık kendi haberini kendisi de yazıp, sitemizde yayınlayabilecek.

Neşenize ortak olmak, sıkıntılı günlerinize çare bulmak isteriz. Bizimle her konuda paylaşım yapabilmeniz için haber hattımız sizin pencereniz olsun.

Manisa’daki gelişmeleri sizlere bir ayna gibi yansıtmaya devam edeceğiz… Unutmayın! manisagundemi.com bir “Tık” uzağınızda…

 

manisagundemi.com

“Şehrin Aynası”


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum