Adem ŞAHİN

Adem ŞAHİN


MANİSA GÜNDEMİ BÜROSU AÇILDI

16 Şubat 2014 - 00:00

Değerli manisagundemi.com okuyucuları;

Bundan tam 30 ay önce bir heyecan ve şevkle başladığımız yayın hayatımızda 9 ay önce arayüz ve içerik güncelleştirilmesi ile daha güzel bir tasarım oluşturarak karşınıza çıktık. O zamanlar tabi Manisa’da internet medyası yeni yeni filizleniyordu. Bu noktada bizde Manisa için elimizi taşın altına koymak istedik. Bu düşünce içerisinde başladığımız yayın hayatımızda hiçbir beklenti içerisinde olmadık. Herkesin bildiği gibi hiçbir zaman kimseyi rencide edici haberler yapmadık, Taraf olmadık, taraftar olmadık!

Tek hedefimiz; Manisalıların kendilerini bulacağı, şehrinden, ülkesinden ve dünyadan haberdar olabileceği bir haber sitesi oluşturmak.  Bazen sizleri güldürdük, bazen ağlattık, bazen müjde, bazen ise acı haberler verdik. Tarafsız, Doğru ve Seviyeli, haber anlayışı ile genişlettiğimiz sitemizin şimdide bürosunu açtık. Açılışımıza Halktan yoğun bir katılım vardı,

Mecliste gurubu bulunan Parti Yöneticilerini ve Manisa Milletvekillerini davet ettik, Meclis çalışmalarının yoğun olması sebebiyle açılışımıza katılamayacağını belirterek bir Terik mesajı gönderen, Ak Parti Manisa Milletvekilleri  Dr. Selçuk Özdağ, Recai Berber, ve CHP Manisa Milletvekili Hasan Ören, Sakine Öz,’e teşekkür ederiz. CHP Manisa Milletvekili ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adyı Özgür Özel,  Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Programların yoğun olması sebebiyle tebrik göndererek açılışınızın hayırlı olması temeniğinde bulundular. Açılışımıza Katılan Ak Parti Şehzadeler ilçe başkanı Ahmet Tonguç, Ak Parti Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Ömer Faruk Çelik, CHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Semih Balaban, CHP Yunus Emre ilçe başkanı Engin Uzun, Yunus Emre  Belediye Başkan Adayı Ali Arslan, Saruhan-der Başkanı Yunus Emre Şahin’ede ayrı ayrı teşekkür ederim. Açılışımızda MHP’li yöneticilerin olamaması bizleri derinden üzdü. www.manisagundemi.com olarak açılışımızda bizleri yalnız bırakmayan tüm katılımcılara birkez daha teşekkür ederiz.  

manisagundemi.com

“Şehrin Aynası”

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum