Adem ŞAHİN

Adem ŞAHİN


MANİSA'DA ANKET SONUÇLARI

04 Kasım 2013 - 00:00

Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN anketlerin çok önemli olduğunu, ‘’anketten çıkmayan aday olamaz’’ diyerek bir televizyon programında aday adaylarına mesaj vermişti. Başbakan R. Tayyip ERDOĞAN Genel Merkezin yapmış olduğu anket sonuçlarıyla bizzat kendisinin ilgilendiği, yapılacak olan Temayül Yoklamasının ve Milletvekillerinin de görüşleri alınarak Anket sonuçları ile Teşkilatın ve Milletvekillerinin görüşlerinin anket ile tutarlık gösterip göstermeyeceğini test edeceği söyleniyor.

Manisa Büyükşehir yarışında MHP’li Belediye Başkanı Cengiz ERGÜN’ ün açık ara önde giderken en yakın takipçisi de İnşaat Mühendisi olan Orkun ŞIKTAŞLI oldu.

AK PARTİ TEDİRGİN…

Yerel seçimlerin yapılmasına çok kısa bir süre kalmasına rağmen Ak Parti adayının netleşmemesi AK Parti tabanını endişelendiriyor. Partililer geçtiğimiz yerel seçimlerde Manisa Belediye Başkan Adayının geç açıklanmasından dolayı seçimi Manisa da kaybedildiğini iddia ediyorlar.

TEŞKİLAT MEHMET ÇERÇİ DİYOR, VATANDAŞ ORKUN ŞIKTAŞLI DİYOR…

Manisa AK Parti İl Teşkilatının Mehmet Çerçi ’yi desteklediği herkes tarafından dillendiriliyor. AK Parti Aday Adayları arasında İnşaat Mühendisi Orkun Şıktaşlı ’nın ankette AK Parti Aday Adaylarından önde olması seçimi almaya yetmiyor.

DIŞARIDAN ADAY MI GELECEK?

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığına AK Partiden İthal aday gösterilecek mi sorusuna cevap veren AK Parti İl Başkanı Murat BAYBATUR İthal aday söz konusu olmadığını belirterek , ‘’Böyle bir şey şu an partimizin gündeminde yok. Elimizdeki aday adaylarının hepsi birbirinden değerli. Dışarıdan biri gelirse de Başbakanımızın talimatıyla gelenin başımızın üstünde yeri vardır.’’ diyerek açık kapı bıraktı.

ANKETLERDE CEGİZ ERGÜN ÖNDE…

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum