Adem ŞAHİN

Adem ŞAHİN


BİZİM ANLIMIZ AK, BAŞIMIZ DİK

22 Mart 2018 - 19:31 - Güncelleme: 22 Mart 2018 - 20:27

Dün hakkımızda yapılan şikâyet üzerine küçük bir denetleme geçirdik. Birilerine rakip olmak ve karşısında durmanın sonucu, şikâyet ederek bir daha ki muhtemel adayları yıldırmak mı olmalı? Neyse ki denetlemeye gelen 3 görevli denetleme sonucu TEŞEKKÜR ederek ayrıldılar.

Dün bir arkadaşımıza bugün bana yarın kime? 

Bizim Devlete ve Millete karşı yanlışımız olmaz! Biz Hakka inanır Hakkın Emirlerine uyarız, bizim anlayışımız işçinin hakkını anlının teri kurumadan vermektir. Şikayet üzerine iş yerimize gelen SGK memurları vazifeleri itibariyle denetlemesini yaptılar ve sonucunda Sigortasız eleman çalışmadığını ve çalışanların SGK’ları ve Maaşları düzenli bir şekilde banka aracılığıyla yattığını belgelememizin ardından ÖRNEK iş yerleri arasında olduğumuzu belirterek teşekkürlerini iletti. Şunu da belirtmek istiyorum, 5 kişi SGK'lı ve dolaylı yönden hizmet aldığımızı da sayarsak onlarca kişiye kazanç kapısı olmaktan da gurur duyuyoruz.

Biz her zaman şeffaf ve açığız.

Her yıl Basın İlan Kurumu tarafından yapılan Nihai denetlemeler sonucu tarafımıza olumlu rapor verilmektedir.

Yaptığımız haberler hakkında onlarca dava açılmış olsa da hiç bir davadan da ceza almadık.  Biz basın yayın kanunu gereğince halkın haber alma hakkını gözeterek, objektif haberler yaparak, uymaya söz verdiğimiz ilkeler nedeniyle doğru olan yolumuzdan şaşmıyoruz.

YENİGÜN GAZETESİ ve MANİSA GÜNDEMİ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum