Adem ŞAHİN

Adem ŞAHİN


ARTIK BÜYÜDÜK

02 Ocak 2017 - 09:49

Yaklaşık 6 yıldır yaptığımız internet haberciliğinin sevdasından sonra 8 ay önce de gazete açarak Gazetecilik sevdamızı büyüttük. 2016 yılında çıkarmaya başladığımız Yenigün Gazetemizi siz değerli okuyucularımızın da desteği ile bugün itibariyle Tabloid boydan büyük boya çıkarıyoruz.Şimdi daha güzel ve daha zengin içerik, özel haberler ve ropörtajlar ile huzurunda olacağız.Bizimkisi büyük bir aşk,

6 Yıllık internet haberciliğinin yanında basılı yayıncılığa geçerek bu işe olan sevdamızı büyüttük, okuyucularımızın da desteği ile bugünlere geldik. Şimdi yeni yılda daha güçlü kadro ile okuyucularımızın karsında olacağız.

2016 yılında birçok olayların yaşandığı ülkemizde 2017 yılında yaşanmaması temennisiyle.

Yeni yılda anaların ağlamadığı, askerimizin, polisimizin şehit olmadığı ve sivil vatandaşlarımızın vefat etmediği yeni bir yıl temenni ediyoruz. Siz değerli okuyucularımıza desteklerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyoruz. Yeni yılın ilk saatlerinde İstanbul’da gerçekleştirilen terör saldırısını lanetliyor, masum insanların canına kast eden insanlıktan çıkmışların ALLAH’ın gazabı üzerlerinden eksik olmasın.  Ölenlere Rahmet yakınlarına sabırlar diliyor, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum