Vali Karadeniz, Dilek Jandarma Karakol Komutanlığı Açılışı Törenine Katıldı

Vali Yaşar Karadeniz, Saruhanlı İlçesine bağlı Dilek Mahallesinde kurulan Jandarma Karakol Komutanlığı açılış törenine katıldı.

Vali Karadeniz, Dilek Jandarma Karakol Komutanlığı Açılışı Törenine Katıldı
31 Aralık 2020 - 11:56

Vali Yaşar Karadeniz, Saruhanlı Kaymakamı Necmettin Yalınalp, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yıldırım, Saruhanlı Cumhuriyet Başsavcısı Uğur İpek, İI Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy, Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, protokol üyeleri ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirilen törende dua edilmesinin ardından açılış kurdelesi kesildi.

Vali Karadeniz, “Dilek büyük bir mahallemiz. Dilek Mahallesinin etrafında ilçe merkezine en kısa mesafesi 15 km, en uzak mesafesi de 30 km olan köylerimiz vardı. Görev alanı olarak bu mahallelerimizi kapsayacak şekilde Dilek Jandarma Karakolu zaten İçişleri Bakanlığımızca açılmasına daha önce karar verilmiş bir konuydu. Bugün burada bu kararı hayata geçirmiş olduk. Böylece bu bölgede vatandaşlarımıza daha yakın ve daha kısa mesafede güvenlik hizmeti sunma imkânımız oldu. Jandarma karakolumuzun bölge halkına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Karakol binasını gezen Vali Karadeniz, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yıldırım’dan bilgi aldı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum