VALİ DENİZ'DEN MANİSA RUH VE SİNİR HASTALIKLARI HASTANESİNE ZİYARET

Vali Deniz’e ziyaretinde İl Sağlık Müdürü Necip Yemenici, Manisa Ruh ve Sinir HastalıklarıVali Deniz’e ziyaretinde İl Sağlık Müdürü Necip Yemenici, Manisa Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Cengiz Cengisiz eşlik etti. Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Cengiz Cengisiz eşlik etti.

VALİ DENİZ'DEN MANİSA RUH VE SİNİR HASTALIKLARI HASTANESİNE ZİYARET
11 Mayıs 2019 - 09:37

Başhekim Uzm. Dr. Cengiz Cengisiz’den hastaneyle ilgili bilgiler alan Vali Deniz, hasta servislerini ziyaret ederek hastalarla da sohbet etti.

Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi bünyesinde bulunan alkol ve madde kullanım bozukluğu olan hastalara ayaktan tedavi yapıldığı AMATEM birimini de ziyaret eden Vali Deniz hastalarla sohbet etti. Zararlı alışkanlıklardan kurtulmak için kendilerine inanmaları gerektiğini belirten Vali Deniz, “Yapılması gereken insanlarımızı ve özellikle gençlerimizi bu konularda bilinçlendirerek zararlı alışkanlık edinmelerini engellemek. Zararlı alışkanlara karşı toplumsal bir duyarlılık oluşturmalıyız.” dedi.

Devletimizin Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları hastanelerini önemsediğini, burada büyük gayret ve fedakârlık içerisinde hizmet verildiğini belirten Vali Deniz, hem sağlık çalışanlarının hem de hasta ve hasta yakınlarının her zaman yanlarında olduklarını da belirtti.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum