TOLGA HAİRSTYLES AÇILDI

Uzun yıllardır Bayan Kuaförü olarak Manisalılara hizmet veren Tolga Çaylak, Manisalılara daha iyi hizmet vere bilmek için TOLGA HAİRSTYLES Güzellik salonunu açtı.

25 Haziran 2019 - 12:06 - Güncelleme: 26 Haziran 2019 - 11:41

TOLGA HAİRSTYLES Bayan kuaför salonu Peker Mahallesinde Manisalıların hizmetine açıldı. Pazar günü yapılan açılışta Tolga Çaylak’ın ailesinin yanı sıra çok sayıda meslektaşı ve müşterileri katıldı. Dualarla kesilen kurdelenin ardından kısa bir konuşma yapan Tolga Çaylak, “Uzun yıllardır usta olarak çalışmaktaydım ve şimdi kendi iş yerimi açmak nasip oldu. Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmadığınız için sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum. TOLGA HAİRSTYLES Bayan Kuaförü artık Manisalıların hizmetindedir”. Şeklinde konuştu.

Kurdele kesiminin ardından açılışa katılan tüm misafirlere ikramlarda bulunuldu. Tolga Çaylak’ın açmış olduğu TOLGA HAİRSTYLES Bayan Kuaförü Salonunu gezen Manisalılar Manisa’mıza yakışan bir salon olduğunu aktardı. Açılışta bulunamayan birçok isim ise Çiçek ve tebrik mesajları gönderdi.

Bizde www.manisagundemi.comolarak Tolga Çaylak’a açmış olduğu TOLGA HAİRSTYLES Bayan Kuaförü Salonunun hayırlı olmasını diliyoruz. 

TOLGA HAİRSTYLES Bayan kuaför salonu Randevu için, 0546 425 50 26


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Betül
    8 ay önce
    Gercekten emegine degmiş harika dükkanında harika saçlar yapılır ben cok memnun kaldık tafsiye ediyorum muhakkak gidilmeli
www.manisagundemi.com