TANER TAŞKIN BİLMECESİ

TFF 2.Ligde mücadele eden  Manisa FK'da dün teknik direktör Taner Taşkın ile yolların ayrılması sonrasında  Taner Taşkın'ın açıklaması  gündeme bomba gibi düştü.

TANER TAŞKIN BİLMECESİ
29 Mayıs 2019 - 11:59

Ligin  33.haftasında Mustafa Çapanoğlu'nun ardından göreve  göreve getirilen Taner Taşkın’ın daha önce Manisa FK''da  teknik adam olarak görev yapan ,görevine son verilen,ardından CEO olarak göreve getirilen Levent Devrim ile karşı karşıya geldiği ve ikilinin arasında yaşananlardan sonra Taner Taşkın'ın istifa ettiği söylemi  gündeme bomba gibi düştü .

 Kulislerde Manisalı bir teknik adam olarak  göreve gelen ve çok kısa sürede takımın başında kalan Taner  Taşkın ile ayrılığının  nedenleri arasında CEO olarak göreve gelen Levent Devrim ile karşı karşıya kaldığı ve Taner Taşkın ile tartışma yaşadığı konuşuluyor.

Bu Konuda  kulislerde konuşulan bir konu da sezon başında takımı kuran Levent Devrim'in  başarısız olduğu  takımdan gönderilmesi  ve giderken de Mustafa Çapanoğlu'nu  getirmiş olduğu. Bu süreçte de onun  işaret ettiği teknik adamın başarısız olması. ve ardından da Taner Taşkın'ın göreve gelmesi,paly-oof süreci.

Şimdi de yeni sezon öncesi yaşanan bu gelişme sonrası Manisa BBSK yönetimi Taner Taşkın’a teşekkür ederek yollarını ayırması kafaları karıştırdı.

Manisalı başarılı teknik adam Taner Taşkın'ın görevi bırakması üzerinde  takımın başında TFF 2.ligde 2, play-off etabında 4 maça çıktı Taner Taşkın'ın  memleketindeki görevi kısa sürmüş oldu. 

Konu ile ilgili olarak Sosyal medya üzerinden imalı  paylaşımda bulunan Taner Taşkın'ın yazısı mesaj içerikli olması da dikkat çekti. İşte o paylaşım; “Türk Futbolu: Bilgili olanların yetkisi yok. Yetkisi olanların bilgisi yok. İşte bütün mesele bu.”demesi de dikkatlerden kaçmadı.

TANER TAŞKIN NEDEN GİTTİ?

Kulislerde  Taner Taşkın'ın başarılı olması için gerekli olan imkanların ve alanın  verilmediği ve Levent Devrim ile tartışma sonucunda Manisalı  başarılı  teknik adamın görevi bıraktığı konuşuluyor.

Ayrıca  Levent Devrim'in halen her koşula rağmen  göreve devam  etmesi,  bunun irdelenmesi gerektiği ve Levent Devrim'in neden vazgeçilmez olduğu ,doğru  tercih yapılmadığı da konuşulan konular arasında.

Bu konuda önümüzdeki günlerde de ilginç gelişmelerin yaşanabileceği ve  karşılıklı açıklamaların gelebileceği de  bekleniyor.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum