Spor Okullarımız Çocuklarımızı Bekliyor

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde Manisa’da hayata geçirilen sportif tesisleşme ile doğru orantılı olarak her yıl binlerce çocuğumuza spor eğitimi veren Manisa Büyükşehir Belediyespor Spor Okulları; basketbol, voleybol, okçuluk ve yüzme branşlarında eğitim vermeye başladı.

Spor Okullarımız Çocuklarımızı Bekliyor
01 Temmuz 2021 - 16:53

Manisa Büyükşehir Belediyespor, tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi ile mücadele tedbirleri kapsamında 16 Mart 2020 tarihinde alınan yönetim kurulu kararı ile tüm sportif faaliyetlere ara verildiğini duyurmuştu. Gelinen süreçte kademeli normalleşmenin 3. Etabı göz önüne alınarak spor okulları faaliyetleri yeniden başladı. Manisa Büyükşehir Belediyespor Spor Okulları kapsamında basketbol, voleybol, okçuluk ve yüzme branşlarında kurslarını açtı.

 

Manisa Büyükşehir Belediyespor bünyesinde açılan spor okullarına katılan çocuklarımız, alanında uzman eğiticiler ile sportif becerilerini geliştirerek, bedensel ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlayacaklar.

 

Çocuklarını basketbol, voleybol ve okçuluk branşlarına kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlarımız Tevfik Lav Spor Tesislerini ziyaret edebilir ya da 0236 233 67 48 numaralı telefondan bilgi alabilirler. Yüzme kurslarına kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlarımız da Tarık Almış Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Salonunu ziyaret edebilir veya 0236 232 09 82 – 233 75 99 numaralı telefonlardan bilgi alabilirler. Basketbol, voleybol ve okçuluk kurslarına kayıt yaptıran çocuklarımıza, malzemeleri ücretsiz olarak verilecektir.

 

Yüzme : Necmi Temizel Spor Tesisleri (Güzelyurt Spor Lisesi Yanı)

Yaş Grubu : 2009-2016

Günler : Salı-Çarşamba-Perşembe

 

Basketbol : Tevfik Lav Spor Tesisleri

Yaş Grubu : 2007-2013

Günler : Çarşamba-Cumartesi

 

Voleybol : Tevfik Lav Spor Tesisleri

Yaş Grubu : 2007-2013

Günler : Perşembe-Cumartesi

 

Okçuluk : Tevfik Lav Spor Tesisleri

Yaş Grubu : 2007-2013

Günler : Salı-Perşembe

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum