Soma'nın 5 Mahallesi'ndeki Orta Gerilim Trafo Tesisleri Yenileniyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, il genelinde vatandaşların arızalardan kaynaklı su kesintisi yaşamaması adına içme suyu tesislerine enerji sağlayan orta gerilim trafo tesislerinde bakım onarım ve yenileme çalışmalarına devam ediyor.

Soma'nın 5 Mahallesi'ndeki Orta Gerilim Trafo Tesisleri Yenileniyor
17 Mayıs 2019 - 21:37

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa il genelindeki vatandaşlara daha kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmek için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı, Soma ilçesine bağlı 5 mahalledeki orta gerilim trafo tesisini yenilemek için çalışmalarına başladı. Uruzlar, Pirahmet ve Duğla mahallelerinde çalışmayı tamamlayan MASKİ ekipleri, Koyundere ve Kayrakaltı mahallelerindeki bakım onarım ve yenileme çalışmalarına devam ediyor.
“Trafo tesisimiz baştan aşağıya yenilendi”
Pirahmet Mahalle Muhtarı Zülfikar Çoban, “Büyükşehir Belediyemizin ve MASKİ Genel Müdürlüğü’nün mahallemize yaptığı hizmetlerden çok memnunuz. Mahallemizin tüm sorunları ile yakından ilgilenerek sorunumuzu gideriyorlar. Herhangi bir arıza olduğunda hemen gelip müdahalede bulunuyorlar. Trafo tesisimizde baştan aşağıya yenilendi. Büyükşehir Belediyemize ve MASKİ’ye hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.
“Hizmetlerden çok memnunuz”
Duğla Mahalle Muhtarı Mehmet İkiz, “Mahallemizin içme suyu ihtiyacını karşılayan tesisimizin elektrik enerjisini sağlayan orta gerilim trafo tesisimiz MASKİ sayesinde yenilendi. Bu hizmetten çok memnunuz. Büyükşehir Belediyemize ve MASKİ’ye teşekkür ederim” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum