Soma Hürriyet Mahallesi'nde Dere Temizlik Çalışması Gerçekleştirildi

MASKİ Genel Müdürlüğü, Soma ilçesine bağlı Hürriyet Mahallesi’nde dere temizlik çalışması gerçekleştirdi. Mahalle Muhtarı Ali Çoban da MASKİ tarafından taleplerinin yerine getirildiğini belirterek yapılan çalışma için teşekkür etti.

Soma Hürriyet Mahallesi'nde Dere Temizlik Çalışması Gerçekleştirildi
31 Aralık 2019 - 18:21

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, dere temizlik çalışmaları ile mahallelerde yaşanabilecek olası taşkınlara karşı önlem alıyor. Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Soma ilçesine bağlı Hürriyet Mahallesi’nde dere yatağı temizlendi. Gerçekleştirilen çalışma ile dere yatağında su akışı sağlıklı hale getirilerek civarda bulunan evler ve tarım arazileri koruma altına alındı.
“Yapılan çalışmada emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz”
Mahalle Muhtarı Ali Çoban, “MASKİ’nin çalışmalarından memnunuz. Mahallemizdeki dere yatağı da düzenli olarak temizleniyor. Bu sayede de herhangi bir taşkın yaşanma olasılığına karşı da önceden önlem alınıyor. MASKİ tarafından dile getirdiğimiz her talep karşılanıyor. Yapılan çalışmada emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum