Şık ve Etkileyici Mücevher: Yakut Kolye

Yakut rengi ve özellikleri ile doğadan gelen mucizevi bir taştır. Volkanik toprakların bulunduğu bölgelerde çok kaliteli yakutlar oluşmaktadır ve daha sonra yakut kolye modellerinde kullanılmaktadır. Kırmızı rengin anlam bulduğu ve özel bir kolye çeşididir. Çok değerli bir taş olan yakutun özellikleri sayılamayacak kadar çoktur. Bu neden ile dikkatleri üzerine çekmekte ve güzelliği ile adeta büyülemektedir.

12 Mart 2020 - 13:31

Yakut kolyeler özel tasarımlar ve ince işçilikler sonucunda tamamlanmış olmaktadır. Pırlanta ve yakutun birleşmesi ile de farklı bir havaya bürünmektedir. Dünya’nın en özel varlıkları olan kadınlara böyle özel hediyeler verilerek değerli hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

Evlilik yıl dönümünde, doğum gününde, tanışma yıl dönümünde gibi özel günlerde hediye olarak verebilirsiniz. Model olarak fazla seçenek bulunduğu için her kadının tarzına ve özelliklerine uygun kolyeyi çok rahat bir şekilde bulacaksınız.

Yakut Kolye Modelleri

Yakut kolye dendiği zaman aklınıza sadece yakuttan oluşan modeller gelmesin. Pırlanta taşlar ile yakutun bir arada kullanıldığı modellerde yer almaktadır. Özellik ile yakutun pırlanta kombinasyonları sonucunda daha da ön plana çıkmaktadır.

Özel bir davete giderken ya da gece kombinlerinde elbiselerinizin daha da güzel görünmesini sağlamaktadır.  Çeşitli karatlarda yakut taşının tek kullanıldığı ve bir taneden fazla kullanıldığı kolyeler tasarlanmaktadır. Yaprak, minik daire detayları da bulunana modeller ile daha sade seçeneklerde çok şık durmaktadır. Başarılı bir işçiliğin eseri olan yakut kolyeler mücevherlerinizi içinde vazgeçilmeziniz olacak. https://www.pirlantamerkezi.com/pirlanta-yakut-kolyelersayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com