Selendili Muhtarlar da Asfalta Tam Not Verdi

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin, Selendi’de yürüttüğü yol yapım çalışmaları mahalle muhtarlarından tam not aldı. Mahalle muhtarları, yapılan hizmetler nedeniyle memnuniyetini paylaşarak, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş’a teşekkür etti.

Selendili Muhtarlar da Asfalta Tam Not Verdi
28 Temmuz 2020 - 11:07

Pandemi süreci ve TÜPRAŞ’ın bitüm satışını geçici olarak durdurması nedeniyle, sezona planladıkları şekilde başlayamayan Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı, bu sürecin ardından yol yapım çalışmalarına hızla başladı. Olumsuzlukların arkasına sığınmayan yol yapım ekipleri, il genelinde gece gündüz asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Bu anlamda Selendi’de, kısa sürede önemli ölçüde sathi kaplama çalışması yapan Büyükşehir Belediyesi, mahalle muhtarlarından tam not aldı.

 

Muhtarlardan Hizmet Teşekkürü

 

Karabeyler Mahalle Muhtarı Halil Bilek: Teşekkür ederiz. Allah razı olsun. Gece gündüz çalışıyorlar.

Çalıklı Mahalle Muhtarı Hikmet Akkuş: Yol çalışmaları programında bizim bölgemizde var. Teşekkür ediyoruz.

Halılar Mahalle Muhtarı Mehmet Ali Gürbüz: Köyümüzde asfalt çalışması yakında başlayacak. Cengiz başkanımızdan Allah razı olsun.

Kınık Mahalle Muhtarı Nurullah Görgün: Öncelikle Cengiz başkanımıza ve Nurullah başkanımıza teşekkür ederiz. Geçtiğimiz yıl da bir çalışma olmuştu. Bu yıl yollarımızdaki çalışma tamamen bitecek.

Mıdıklı Mahalle Muhtarı Mehmet Ali İnce: 15 kilometrelik asfaltım tamamlandı. Beş kilometrelik asfalt ihtiyacım daha vardı. O da programa alındı. Cengiz başkana ve Nurullah başkana teşekkür ederim.

Kurşunlu Mahalle Muhtarı Metin Yıldız: Mahalleme ait yolların alt yapısı geçtiğimiz yıl tamamlandı. Bu sene programa alınan yolumda asfalt çalışması yapılacak. Cengiz başkana ve Nurullah başkana teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Çinan Mahalle Muhtarı Zeki Kartal: Bir hafta önce yollarımızın bir kısmı tamamlandı. Cengiz başkana, Nurullah başkana ve tüm yol ekibine teşekkür ederiz.

Kabaklar Mahalle Muhtarı Faik Onur: Kabaklar ve Rahmanlar arasında asfalt çalışması yapılacak. Cengiz başkanımıza ve Nurullah Başkanımıza teşekkür ediyoruz.

Çamyayla Mahalle Muhtarı Necati Özovalı: Yolumuzuz, asfalt çalışması öncesi temel malzemesi çekildi. Büyükşehir Belediyesi olsun, ilçe belediyesi olsun, şimdiye kadar yapılan hizmetler için Allah razı olsun. Sağ olun, var olun.

Beypınar Mahalle Muhtarı Adnan Uzun: Mahallemizde yol çalışmaları tamamlandı. Sıkıntımız yok, çok şükür. Allah razı olsun. Cengiz başkanımıza teşekkür ederiz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum