Saruhanlılar müjde..!

Saruhanlı için doğalgaz müjdesi geldi. Doğalgaz başvuruları başlıyor. Saruhanlı Belediyesi bayramdan sonra ön başvuruları alacak.

Saruhanlılar müjde..!
31 Mayıs 2019 - 15:23 - Güncelleme: 31 Mayıs 2019 - 15:35

Saruhanlı için doğalgaz müjdesi geldi. Saruhanlı Belediyesi tarafından yapılan açıklamada başvurular ile ilgili olarak şu açıklama yapıldı:

“İlçemiz Cumhuriyet ve Cengiz Topel Mahallelerinde ikamet eden ve evlerine doğal gaz alama isteyen vatandaşalrımızın,20-21 Haziran günlerinde Çarşı Camii bahçesinde kurulacak olan stantlara başvurmaları gerekmektedir. Başvuru anında vatandaşlarımızın yanında tapu ve kimlik fotokopilerini getirmeleri rica olunur. Bu esnada vatandaşlarımızdan herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. ”denildi.

BİLGİN “YAŞANABİLİR VE TEMİZ SARUHANLI”

Konu ile ilgili olarak Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin” Saruhanlımız için önemli hizmetlerden biri olan doğalgaz için gerekli olan adımları atıyoruz. Bunun için bayramdan sonra ön kayıtları alacağız.2 mahalle için olan doğalgaz hizmetinden zamanla tüm Saruhanlımızın yararlanması için gerekli yatırımların yapılmasını sağlayacağız. Amacımızı daha temiz ve yaşanabilir bir Saruhanlı. ”dedi.

Haber; Adem Şahin


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum