Saruhanlı Ziraat Odası'ndan taban fiyat açıklanmamasına tepki!

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından bugün kabine toplantısı sonrası açıklanması beklenen kuru üzüm taban fiyatı, yine açıklanmadı. Bunun üzerine sosyal medyadan tepki gösteren Saruhanlı Ziraat Odası Başkanı Aydoğan Okur, "Yine yok yok yok yok. Bundan böyle biz de yokuz" dedi.

Saruhanlı Ziraat Odası'ndan taban fiyat açıklanmamasına tepki!
07 Eylül 2021 - 22:22

Manisa'da uzun süredir kuru üzüm taban fiyatının açıklanmasını bekleyen üreticilerin yüzü yine gülmedi. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin her yıl olduğu gibi bu yıl da fiyatları açıklaması bekleniyordu. 
Bugün yapılan kabine toplantısında üzüm fiyatlarının ele alınması ve kabine toplantısı sonrasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın taban fiyatını açıklaması bekleniyordu. 

Dört gözle toplantının bitmesini ve ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan gelecek müjdeli haberi bekleyen üreticiler, yine hayal kırıklığı yaşadı.  Cumhurbaşkanı taban fiyat açıklamadı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklaması sonra Saruhanlı Ziraat Odası Başkanı Aydoğan Okur, sosyal medya hesabından, "Yine yok yok yok yok. Bundan böyle biz de yokuz" diyerek tepki gösterdi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum