Saruhanlı Belediyespor'da Hedef Şampiyonluk

Manisa'da 2019-2020 sezonunda 1. Amatör kümede mücadele edecek olan Saruhanlı Belediyespor 'da hedef şampiyonluk ve süper amatör kümeye yükselmek olacak.

09 Ağustos 2019 - 20:31

Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Baysal, Belediyespor Kulüp Başkanı Vedat Yaralı, Meclis üyeleri Cavit Yaralı, İbrahim Arguz, Saruhanlı Belediyespor Yönetim Kurulu üyesi İbrahim Aydoğan, Saruhanlı Belediyespor Direktörü Mutlu Çamlıyer, Antrenör Recep Türen ve sporcular ile Sosyal tesislerde bir toplantı yaptı.

Başkan Bilgin, burada yaptığı konuşmada, Saruhanlı Belediyespor'u layık olduğu konuma getireceklerini ifade ederek şunları kaydetti;

"Saruhanlı Belediyespor'u yeniden ayağa kaldıracağız. İlk hedef süper amatör kümeye çıkmak, ondan sonra da Bal ligi olacak. Bunu da yaparken yere sağlam basacağız. En büyük hedefimiz ise TFF üçüncü lige çıkmak olacak. Bunun için çok çalışacağız. "

Saruhanlı Belediyespor Kulüp Başkanı Vedat Yaralı ise "Başkanımız Zeki Bilgin'in desteği ile Saruhanlı Belediyespor bu sezon inşallah şampiyon olarak süper amatör kümeye çıkacaktır. Takımımıza 2-3 takviye yaparak çalışmalarımıza bayramdan sonra başlayacağız. Başkanımız Zeki Bilgin'e spora verdiği desteklerden dolayı çok teşekkür ederim. "dedi.

Başkan Bilgin'in her türlü desteğin garantisini verdiği Saruhanlı Belediye spor şampiyonluk parolası ile bayramdan sonra çalışmalarına hızlı bir şekilde başlayacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com