Saruhanlı Belediyesi Gökçeköy Mahallesinin Çehresini Değiştiriyor

Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, Gökçeköy mahalle meydanının yenilenmesine yönelik başlattıkları çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini söyledi.

Saruhanlı Belediyesi Gökçeköy Mahallesinin Çehresini Değiştiriyor
19 Nisan 2021 - 17:51

Başkan Bilgin, gazetecilere yaptığı açıklamada ilçe merkezinde 20 kilometre uzaklıkta bulunan bin 300 nüfuslu Gökçeköy mahalle meydanında yenileme çalışması başlattıklarını bildirdi.

Bu kapsamda meydana dev bir Atatürk heykeli inşa ettiklerini, kamelyalı oturma alanları ve süs havuzu kurduklarını ifade eden Bilgin, meydanı daha kullanışlı ve modern bir hale getirip halkın hizmetine sunacaklarını kaydetti.

Hayata geçirilecek çalışma ile Gökçeköy'ün çehresinin değişeceğini ifade eden Bilgin, yapılan yatırımların Gökçeköy'e hayırlı olmasını dileyerek şunları söyledi;

"2019 yılının Mart ayında yapılan yerel seçim öncesi Gökçeköy’e ziyarete geldiğimde ne söylediğimi bugün ben çok net hatırlıyorum. Değerli Gökçeköylü hemşerilerimin de bunu çok net hatırladığını tahmin ediyorum. Gökçeköy’de yaptığım konuşmada Gökçeköy'ün adayı olduğumu bu nedenle Gökçeköy’den meclis üyesini almama gerek olmadığını, şahsımı Gökçeköylü olarak gördüğümü söylemiştim.

İki yıl içinde Gökçeköy'e verdiğimiz sözleri birer birer hayata geçiriyoruz. Gökçeköy’de atıl vaziyetteki üç adet parkın peyzajını yaptık. Şimdi de Gökçeköy‘ün meydanını düzenliyoruz. Belediye binasının önünü düzenliyoruz. Saruhanlımızda hiçbir yerde olmayan Atamızın devasa heykelini, Gökçeköy’ün yiğit insanlarını temsil eden bir heykeli, Gökçeköy'e kazandırdık. Hayırlı olsun."

SIRADA ZEYTİN ALIM OFİSİ VE KAPALI PAZARYERİ VAR

Önümüzdeki süreçte Gökçeköy'e Zeytin Alım Ofisi ve Kapalı Pazaryeri inşa edeceklerini müjdeleyen Bilgin, şöyle devam etti;

"Mahalle girişindeki akaryakıt istasyonunun yanına zeytin alım ofisi, kapanan eski belediye binasının arkasındaki alana kapalı pazaryeri yapacağız. Gökçeköy’ün 25-30 yıldır almadığı hizmetleri yapmaktan mutluluk duymaktayım, gurur duymaktayım. Gökçeköy ne istiyorsa Zeki Başkan her zaman onların yanında olacak."

MUHTAR TEŞEKKÜR ETTİ

Gökçeköy Mahallesi Muhtarı Zafer Deşek ise mahallesine yapılan yatırımlardan dolayı Başkan Bilgin'e teşekkür etti

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum