SALİHLİ'DE 2. FOTOMARATON HEYECANI BAŞLIYOR

Salihli Belediyesi ve Salihli Fotoğraf Derneği (SALFOD) işbirliğinde Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) onaylı Kültür Bakanlığı katkılarıyla bu yıl 2.’si düzenlenen fotomaraton başlıyor.

SALİHLİ'DE 2. FOTOMARATON HEYECANI BAŞLIYOR
10 Ekim 2018 - 15:49

Kentin doğal, tarihi ve kültürel güzellikleri ile ilçede yaşayan yöre insanlarına ait değişik görüntülerin amatör ve profesyonel fotoğrafçılar eşliğinde ortaya çıkarılması amacıyla 11-12-13-14 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan yarışmada, ünlü fotoğraf sanatçıları Yrd. Doç. Dr. Alaattin Kanlıoğlu, Hüsnü Demirel, Levent Yavuz, Nadire Günday seçici kurul üyeliği yapacak. Etkinlikte derece alan eser sahiplerine 3 adet 2.500 TL.lik Salihli Belediyesi Başarı Ödülü, bir adet 1.000 TL. lik Salihli Belediyesi Özel Ödülü ve bir adet 500 TLlik mansiyon ödülü ile SALFOD tarafından 500 TL. lik ödül verilecek.

Yarışma boyunca, Kent Müzesi, Gökeyüp Mahallesi, Atatürk Prestij Caddesi ile Zafer Keskiner Tiyatro Salonunda sergi ve sunumlar yapılacak. Salihli Belediyesi 2. Fotomaraton etkinliği, 14 Ekim Pazar günü yapılacak ödül töreni ile sona erecek.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum