Saffet Taşkıncan güven tazeledi

Manisa Bakkallar Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu gerçekleşti. Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Sosyal tesislerinde yapılan seçimde mevcut başkan Saffet Taşkıncan ile Halil Özkan yarıştı.

Saffet Taşkıncan güven tazeledi
24 Ocak 2022 - 10:36
 Divan başkanlığını Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Geriter yaptı. Geriter, esnaf ve sanatkarlara hayırlı, bol kazançlar diledi.
Manisa Bakkallar Esnaf Odası Başkanı Saffet Taşkıncan, genel kurulun bakkal esnafı adına Manisa adına hayırlar getirmesini temenni etti. Perakende Yasasının bir an önce çıkarılması gerektiğini kaydetti. Başkan adayı Halil Özkan da bir konuşma yaparak bakkal esnafının toplumun aydınlık yüzü olduğunu belirtti. Konuşmaların ardından seçime geçildi. Üyeler 3 sandıkta oyunu kullandı. Seçimde 90 yaşındaki Ömer Özkan amcada sandığa giderek oyunu kullandı. Taşkıncan 390 oyla yeniden başkan seçilirken, Özkan ise 278 oy aldı.
Manisa Bakkallar Esnaf Odası Başkanlığına yeniden seçilen Saffet Taşkıncan’ın yönetim kurulunda Orhan Yavuz, Ümit Akçam, Engin Etingü, Serdar Yılmaz, Mustafa Ali Mutlu, Halil Bartu, Cemal Daldal, Engin Şimşek yer aldı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum