Muhtarlıklar Dairesi Alaşehir'de

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler Alaşehir ilçesine bağlı Girelli ve Örencik Mahalle Muhtarlarını ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi veren daire başkanlığına bağlı ekipler, mahalle muhtarlarının taleplerini de dinledi.

Muhtarlıklar Dairesi Alaşehir'de
05 Kasım 2018 - 14:16 - Güncelleme: 05 Kasım 2018 - 14:19

Manisa’nın 17 ilçesini gezerek mahalle muhtarları ve vatandaşlar ile bir araya gelen Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi’ne bağlı ekiplerin bu kez durağı Alaşehir’in Girelli ve Örencik Mahalleleri oldu. İlk olarak Girelli Mahalle Muhtarı’nı Mehmet Yılmaz’ı ziyaret eden daire başkanlığına bağlı ekipler, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını iletti.  Mahalle muhtarı Mehmet Yılmaz, mahallelerinde alt yapı çalışmalarının tamamlandığını üst yapı çalışmalarının ise devam ettiğini belirtti. Mahalle muhtarı Yılmaz ve vatandaşlar, Girelli’de yürütülen çalışmalar nedeniyle memnuniyetini paylaştı.

Muhtardan Hizmet Teşekkürü
Daire başkanlığına bağlı ekipler Girelli’nin ardından ilçede Örencik Mahallesi’ni ziyaret etti. Burada Mahalle Muhtarı Çetin Dündar ile buluşan daire başkanlığına bağlı ekipler Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Mahalle Muhtarı Dündar, yapılan çalışmalardan övgüyle bahsederek Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum