MUHTAR "65 YAŞ ÜSTÜ EVLERİ TEK TEK DOLAŞIYORUZ"

Şehzadeler Belediyesi Peker mahalle Muhtarı Saffet Taşkıncan Koronavirüs nedeniyle mahallesinde sokağa çıkma yasağı olan 65yaş üstü vatandaşları yalnız bırakmıyor ve tek tek ziyaret ediyor.

MUHTAR "65 YAŞ ÜSTÜ EVLERİ TEK TEK DOLAŞIYORUZ"
04 Nisan 2020 - 16:31

65 YAŞ ÜSTÜ 1030 KİŞİ

Peker Mahalle Muhtarı Saffet Taşkından Koronavirüs nedeniyle mahallesinde sokağa çıkma yasağı olan 65yaş üstü vatandaşları tespit ettiğini ifade ederek,

“Peker Mahallecimizdeki 65 yaş üstü vatandaşlarımızı sistemden tek tek çıkardım. 1030 vatandaşımız 65 yaş üstü olarak mahallemizde yaşıyor.3 gündür 4-5 caddeyi adreslerinde tek tek dolaşıyoruz Buna da devam edeceğiz ve hepsine ulaşacağız. Sakinlerimize İhtiyaçlarını soruyoruz. Kartımı ve telefon numaramı bırakıyoruz. Çocukları yanlarında olanlar teşekkür ediyor. Genelde maaş çekme, gıda, ilaç yazdırma ve temini gibi yardımı isteyenlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Olanları da karşılamaya çalışıyoruz.65 yaş üstü sakinlerimiz lütfen evinden çıkmasın 112,155 ve 156 ‘yı arasınlar. Bizler üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Hepimiz için Evde kal Türkiye, evde kal, Manisa, evde kal Şehzadeler, evde kal Peker mahallesi ”çağrısını yaptı .

Muharrem KAZER

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum