MHP Alaşehir'de Birlik ve Beraberlik Toplantısı

MHP Alaşehir'de Birlik ve Beraberlik Toplantısı
22 Kasım 2018 - 20:33

20.11.2018 tarihinde görevden alınan MHP Alaşehir İlçe Teşkilatı’nın 19 yönetim kurulu üyesinden 15 yöneticisi Alaşehir Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Alaşehir Belediye Başkan Adayı Ali Uçak ile bir araya geldi.

MHP BAYRAĞI ALAŞEHİR’DEN İNMEYECEK

Bu değişimin bir bayrak yarışı olduğunu belirten yöneticiler dün olduğu gibi bugünde ve yarında Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak’ın ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından yeni atanacak İlçe Teşkilatı’nın yanında olduklarını beyan ederek, bugünden itibaren 31 Mart’ta yapılacak olan belediye başkanlığı seçimleri için var gücüyle çalışacaklarını ve Milliyetçi Hareket Partisi bayrağını Alaşehir’den indirmeye kimsenin gücünün yetemeyeceğini söylediler.

BAŞKAN UÇAK: “AÇIK ARA OY FARKIYLA KAZANACAĞIZ”

Toplantıda söz alan Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak ise katılımları sebebi ile tüm yöneticilere teşekkür etti. Milliyetçi Hareket Partisi’nin sıradan bir siyasi parti olmadığını, bir davanın temsilcileri olduklarını ve burada gösterilen birlik beraberliğin ise dosta güven düşmana korku verdiğini söyledi. Makamların gelip geçici olduğunu beyan eden Ali Uçak, bu toplantının kendisini çok mutlu ettiğini, gece gündüz demeden hep birlikte çalışmaya devam edeceklerini ve yapılacak olan belediye başkanlığı seçimlerini açık ara oy farkıyla kazanacaklarını belirtti.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum