MEHMET ÜZEN"BİZ TALEPLERİMİZİ İLETTİK"

Manisa Elektronik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Üzen koronavirüs kapsamında kapalı olan işyerleri ile ilgili olarak gerekli girişimleri yaparak, taleplerini ilettiklerini ifade etti.

MEHMET ÜZEN"BİZ TALEPLERİMİZİ İLETTİK"
28 Mayıs 2020 - 11:17

Manisa Elektronik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Mehmet Üzen koronavirüs tedbirleri kapsamında faaliyeti durdurulan esnafın zor durumda olduğunu belirtti.

Başkan Üzen Yaklaşık 70 gündür kapalı olan esnafın zor durumda olduğunu ifade ederek, “ Oda olarak sıkıntılarımızı ilgili olan her yere taleplerimizi ilettik.

Bizler için İşletmelerin en önemli giderini oluşturan elektrik, internet doğal gaz, su vb. faturalarının faizsiz bir şekilde ertelenmesi talep ettik.

Bunun yanında esnaf sanatkarlar genel müdürlüğüne 2020 yılının ilk 6 ayının aidatlarının alınmaması, Manisa Büyükşehir ve Şehzadeler Belediyesi’ne de ilan ve reklam, katı atık bedellerinin alınmaması için dilekçe ile başvuruda bulunduk ve talep ettik. Bu zorlu süreçte Yunusemre Belediyesi 30 esnafımıza erzak yardımı yaptı. Bu destekten dolayı da Yunusemre Belediyesi’ne odam adına çok teşekkür ediyorum. Bu arada yeni süreç ve açılış, işleyiş ile ilgili kararları da bekliyoruz. İnşallah tüm dünya ve ülkemiz en kısa sürede koronavirüs belasından kurtulur. “açıklamasını yaptı.

Muharrem KAZER

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum