MASKİ’den Hem Tasarruf Hem de Hızlı Hizmet

MASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Su Sayaçları Tamir ve Ayar İstasyonu’nda incelemelerde bulunarak, yürütülen çalışmaları denetledi. Akbaş, “Bu birimi kendi bünyemizde kurmuş olmamız, abonelerimize hem zaman açısından hem de maddi açıdan tasarruf sağlıyor” dedi.

11 Mayıs 2019 - 09:31

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, MASKİ tarafından kurulan ve işletilen Su Sayaçları Tamir ve Ayar İstasyonu’nda incelemelerde bulundu. İl genelindeki elektronik kartlı su sayaçlarının bakım, onarım ve tamirlerinin yapıldığı istasyonda gerçekleştirilen işlemleri yerinde inceleyen Daire Başkanı Akbaş, görevli personel ile de görüşerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Vatandaşlara daha iyi ve hızlı hizmet sunabilmek adına çalıştıklarını söyleyen Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, “Bünyemizde hizmet veren sayaç laboratuvarımız sayesinde arızalanan kartlı sayaçlarımızın bakım ve onarımlarını gerçekleştiriyoruz. Bugüne kadar 5 bin 438 sayacın tamirini yaptık. Bu birimi kendi bünyemizde oluşturmuş olmamız, abonelerimize hem zaman açısından hem de maddi açıdan tasarruf sağlıyor. Bu süreçleri daha hızlı ve kaliteli hale getirmek adına tüm ekibimizle uyum içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • VATANDAŞ
    9 ay önce
    Ne maskiymişsiniz ama sumatşklerde şirket sizi alt etti tek nakit e kaldı vatandaş. Kredi kart ödeme seçeneğini kaldırdınız ve siz Belediye olarak Bu hizmet için seçildiniz değilmi? yazıklar olsun.
www.manisagundemi.com