manisadaki Çiçekçilerde nikah hareketliliği

Manisa’da nikahların Genelge ile 15 Haziran’da serbest bırakılmasıyla birlikte çiçekçilerde hareketlilik başladı.  

manisadaki Çiçekçilerde nikah hareketliliği
15 Haziran 2020 - 16:57 - Güncelleme: 15 Haziran 2020 - 17:06

 
 
Manisa’da nikahların Genelge ile 15 Haziran’da serbest bırakılmasıyla birlikte çiçekçilerde hareketlilik başladı.
 
Ülkemizde alınan tedbirler sonucunda virüsün yayılma ve bulaşma hızının azalması, vaka artış hızının düşüşe geçmesi yönünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında 09 Haziran'da gerçekleşen Kabine Toplantısı ve Bilim Kurulunun önerileri doğrultusunda nikah salonlarının 15 Haziran 2020 tarihinden itibaren belirlenen kurallara uygun şekilde hizmet vermeye başlayabileceği yönünde karar alınmıştı.
 Manisa’da da evlenecekler yeni normal tedbirler kapsamında nikahı törenleri başlarken, çiçekçilerde de az da olsa hareketlilik başladı.
 
Emre Çiçekçilik işletme sahibi Emre Kurt “Normalleşme sürecinden itibaren dükkânlarımızı açtık. Düğün sezonu ve nikahların olduğu yaz dönemi bizlerin en yoğun dönem. Bugün itibari ile nikahlar başladı. 1 Temmuz’dan itibaren de ertelenen düğünler başlayacak. Nikâhların başladığı ilk günde 2-3 nikaha çiçek gönderdik. İnşallah ilerleyen günlerde işler yeni normaller ile bizlerin de işleri açılacak.
Emre Çiçekçilik olarak ta her türlü çiçek, çelenk hizmeti ve araba süsleme hizmeti ile yeni döneme hazırız. Yeni başlayan nikah ve düğün sezonu tüm evlenecek olan çiftlerimize mutluluklar dileriz. “açıklamasını yaptı.
 
Muharrem KAZER
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum