MANİSA'DAKİ ÇİÇEKÇİLERDE "İŞLER AÇILDI"

Manisa’da nikah, düğün, nişan ,açılış ve sünnet düğünlerinin genelge ile serbest bırakılmasıyla birlikte çiçekçilerde işler açıldı ve hareketlilik devam ediyor.

MANİSA'DAKİ ÇİÇEKÇİLERDE "İŞLER AÇILDI"
18 Ağustos 2020 - 13:17

Manisa’da Emre Çiçekçilik işletmecilerinden Mehmet Kurt “Normalleşme sürecinden itibaren dükkânlarımızı açmıştık. Bildiğiniz gibi yaz dönemi bizler için en yoğun dönem. Temmuz’dan itibaren de ertelenen düğünler, nişanlar, sünnet düğünleri ve açılışlar yapılıyor. İlk zamanlarda işlerimiz durgundu, Ancak günde 2-3 çiçek gönderiyorduk. Temmuz ayı başı itibari ile düğünlerin de serbest olması ile buket çiçek, çelenk, saksı çiçeği, gelin arabası süslemede yoğunluk yaşamaya başladık ve çok şükür işlerimiz açıldı. ”dedi.

Emre Çiçekçilik işletmecilerinden Mehmet Kurt tüm hijyen kurallarına uyduklarını da ifade ederek, ”Mesafe kuralına uyarak ve maskelerimiz takarak ve tüm hijyen kurallarına uyarak hizmet veriyoruz.” dedi.

Emre Çiçekçilik işletmecilerinden Mehmet Kurt Bizler alınan tüm tedbirlere uyuyoruz, herkesin de uymasını bekliyoruz diyerek,”

Emre Çiçekçilik olarak ta her türlü çiçek, çelenk hizmeti ve araba süsleme ile Manisalıların hizmetine hazırız. Tüm evlenecek olan çiftlerimize mutluluklar dileriz.” açıklamasını yaptı.

Muharrem KAZER

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum