Manisa'da sır gibi cinayette flaş gelişme

Manisa'da sır gibi cinayette flaş gelişme
30 Mayıs 2020 - 19:47
Manisa’nın Ahmetli ilçesinde 2019 yılının Mart ayında vefat eden 64 yaşında ki Sezai Harman’ın ailesi Sezai Harman’ın eşi tarafından zehirlenerek öldürüldüğünü iddia etmesi üzerine devam eden soruşturma kapsamında 3 kişi gözaltına alındı.

Harman’ın kardeşleri Ayşe Harman’ın Sezai Harman’ı zehirlediğini iddia ederken katıldıkları televizyon programında yaşananları anlatmışlardı. Sezai Harman’ın kardeşleri Turgutlu adliyesine gelerek Ayşe Harman’ın dolabında bulduklarını iddia edilirken bir maddeyi savcılığa teslim ederek suç duyurusunda bulundular. Ahmetli’nin Kendirlik Mahallesinde yaşayan Ayşe Harman hakkında, Sezai Harman’ın kardeşleri ve kızları Sezai Harman’ı zehirleyerek öldürdüğü iddiasında bulundular. Bir televizyon programına katılan aile Sezai Harman’ın mirası nedeniyle ikinci eşi olan Ayşe Harman tarafından zehirlenerek öldürdüğünü iddia ederken Ayşe Harman iddiaları kabul etmedi.
Sezai Harman’ın kardeşleri iddiaya göre Ayşe Harman’ın dolabında buldukları madde ile kocasını zehirlediğini iddia etti ve bu madde ile birlikte Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığının yolunu tuttu. Aile Ayşe Harman’ın dolabında bulduklarını iddia ettikleri madde ile savcılığı suç duyurusunda bulundu.

MANİSA CİNAYET BÜRO OPERASYON DÜZENLEDİ
Olayın takipçisi olan Manisa Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri Denizli ve Manisa’da düzenledikleri operasyonda 3 şüpheliyi gözaltına aldı. Hamdullah S., Ayşe H., ve Adem K.’yi gözaltın aldı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum