Kuyumculardan korona virüs tedbiri

Manisa’da Kuyumcular Koronovirus ile mücadele kapsamında nöbet sistemine geçti.

Kuyumculardan korona virüs tedbiri
20 Mart 2020 - 13:34

HABER: SERKAN ÖZCAN

Manisa Kuyumcular ve Sarraflar Derneği  Başkanı  Erkan Özşen Koronovirus ile mücadele kapsamında Manisa’da Kuyumcular nöbet sistemine gecilmesine karar verildğini belirti.

Başkan  Özşen, 81 mağazanın komple kapatılması tartışılmış hizmet sektöründe bulunduğumuz ve gerek piyasanın gerekse vatandaşlarımızın nakit ihtiyacına cevap vermek maksadıyla en azından nöbet sistemi uygulanması yönünde karar verildiğini  Kuyumcular 3 gruba ayrılmış ve bu gruplara belli günler tahsis edildiğini belirtti.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Pınar Yıldız
    1 ay önce
    Uzmanlar koronavirüs aşısı bulunmadığı sürece önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini söylemektedirler. Diğer ülkeler 2. dalgadan korkmaktadırlar ülkemize 2.dalga veya önümüzdeki kış aylarında tekrarlayacak olursa Gıda ürün tedarik zinciri bozulmayacaktır. Uzun mesafe nakliyat yapanlar havayolu ekipleri ve sağlık görevlileri gerekli önlemleri alarak bizlere güzel çözüm bulacaklardır. Şehirler arası nakliyatyapanlar sebze meyve ve diğer gıda alışverişin devam etmesi için çalışmalarına devam edecektir. Her platformda bu şekilde bilgilendirme yapılması insanlarımız için önemli olduğunuz düşünmekteyim.