Künye

Yönetim Yeri Adresi /Management Address

Yarhasanlar mh. 2307 sk no6/A Şehzadeler / ManisaTel: 0 533 206 92 81
[email protected]

İmtiyaz Sahibi /Grantee

Şehzadeler Kuaför- Wep Tasarım-Haber-Medya- Afiş Hizmetleri ve Gazetecilik Adına
Adem Şahin
[email protected]

Genel Yayın Yönetmeni /Editor in Chief


Sorumlu Yazı İşleri Müdürü /Responsible EditorEditörler /EditorsGece Vardiyası Editörü /Night Shift Editor


Sosyal Medya Uzmanı /Social Media ExpertHukuk Danışmanları /Legal Advisor


 
Reklam Müdürü /Advertising Manager
 İletişim /Contact

Bize bu mailden ulaşabilirsiniz.
[email protected]

manisagundemi.com Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir.
Yazılım / Software


Mega Haber Yazılımı
Tumeva Reklam ve Bilişim Hizmetleri - Haber Yazılımı 

Yer Sağlayıcı / Location Provider

Tumeva Reklam ve Bilişim Hizmetleri

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.

SİTE HAKKINDA (ABOUT SITE)
manisagundemi.com son dakika haberlerini web sitenize RSS bağlantısı ile ekleyebilirsiniz. 
 
UYARI
manisagundemi.com" internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı SEM MEDYA'ya aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2020 manisagundemi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları manisagundemi.com’a aittir. manisagundemi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar manisagundemi.com’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
manisagundemi.com’teki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. manisagundemi.com’te hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
Tamamını okumak için TIKLATINIZ

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the manisagundemi.com. However, sometimes the manisagundemi.com uses third parties to process your information. manisagundemi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the manisagundemi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the manisagundemi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the manisagundemi.com  and its services. When you use manisagundemi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the manisagundemi.com cookies section of our full Privacy Policy.