Kızına Eşi Tarafından Tecavüze Göz Yuman Anna Serbest Kaldı

Manisa'nın Soma ilçesinde Ferhat A, isimli şahısın üvey kızına 5 yıldır taciz ve tecavüz ettiği gerekçesiyle tutuklandı.

Kızına Eşi Tarafından Tecavüze Göz Yuman Anna Serbest Kaldı
11 Şubat 2017 - 10:34 - Güncelleme: 11 Şubat 2017 - 11:03

Turgutalp Mahallesinde yaşanan olayda 13 yaşındaki küçük kız 11 Aralık 2016 tarihinde bir bebek dünyaya getirdiğini  Psikolog eşliğinde ifadesine başvurulan S.E.'nin 8 yaşından beri üvey babası tarafından cinsel istismara maruz kaldığını ve üvey babası tarafından hamile kaldığını söylediği belirtilmişti. Dünyaya getirdiği bebeği üvey babası Balıkesir'in Edremit İlçesinde bir cami avlusuna bıraktığını söyledi. Bunun üzerine araştırma yapan yetkililer o tarihte cami avlusunda donmak üzereyken bulunan ve hastaneye götürüldükten sonra Ege adı verilen bebeğin annesinin S.E. olduğu belirlendi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlılardan üvey baba Ferhat A., tutuklanırken, anne N.A., ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. S.E. ise ifadesi alındıktan sonra Soma Çocuk Esirgeme Kurumu'na teslim edildi.

8 Yaşındaki çocuğuna 2. eşi tarafından 5 yıl boyunca cinsel istismar ve tecavüz edilmesine ve hamile kalmasına göz yuman annesi bununla yetinmeyip dünyaya gelen masum bebeği, cami avlusuna bırakarak donarak ölmesini yada iyi niyetli birinin almasını bekleyen bu anne nüsvettesi emniyette ifadesi alındıktan sonra serbest kaldı.

Sapık üvey baba gibi bu annede tutuklanıp ceza evine hatta ipreti alem için kent meydanında idam edilmesi gerekir diyoruz yorumu size bırakıyoruz.

Ferhat A,




Fotoğraf Temsili Olarak Kullanılmıştır

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ruken koznan
    1 yıl önce
    Alah seni bildiği gibi yapsın ya adı üzerinde müslüman ülkesinde yaşıyoruz bunlara idam bile yetmez kız daha 13 yaşında