KARAKURT MAHALLESİ'NDE YAĞMURSUYU IZGARALARI TEMİZLENDİ

MASKİ Genel Müdürlüğü, Kırkağaç ilçesine bağlı Karakurt Mahallesi’nde yağmursuyu ızgaralarının daha sağlıklı çalışması için bakım onarım ve temizlik işi gerçekleştirdi.

KARAKURT MAHALLESİ'NDE YAĞMURSUYU IZGARALARI TEMİZLENDİ
25 Ekim 2018 - 14:21

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa’nın 17 ilçesinde ve mahallelerinde sorunsuz altyapı için bakım onarım ve temizlik çalışmalarına hızla devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ, Kırkağaç ilçesine bağlı Karakurt Mahallesi’nde yağmursuyu ızgaralarında bakım, onarım ve temizlik çalışmasını hayata geçirdi. MASKİ ekipleri, özel kanal temizleme aracı ile tıkanık olan noktaları tespit ederek sorunu ortadan kaldırdı. Su birikintileri oluşmaması adına da yağmursuyu ızgara temizlik çalışmaları titizlikle tamamlanarak, vatandaşların olası su baskını yaşaması engellendi. MASKİ ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmayla, mazgalların tıkanmasına sebep olan yabancı maddeler uzaklaştırılarak yağmursularının sağlıklı şekilde tahliyesi sağlandı.
 “MASKİ ekipleri özverili çalışıyor”
Karakurt Mahalle Muhtarı İdris Kat, “MASKİ’nin bizlere sunduğu hizmetlerden çok memnunuz. Mahallemizde nerde eksik var hemen tespit edip çalışma gerçekleştiriyorlar. Emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederiz. Emeklerine sağlık. Mahallemizde yağmursuyu hattının bakım onarım ve temizlik çalışması yapıldı. Yağmursuyu ızgaraları temizlenerek eksikler tamamlandı. MASKİ ekipleri özverili çalışıyor.  Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’a çalışmalarından dolayı teşekkür eder, selamlarımızı iletiriz” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum