İsimli Kolye

İsimli Kolye
12 Ocak 2018 - 21:25

Gümüş kolye modelleri içerisinde hem hediyelik hem de kişisel kullanım amacıyla en çok kullanılan modellerin başında isimli kolye modelleri gelmektedir. Bu kolyeler çok zarif ve şık bir hediye olarak bilinir. Genel olarak tek isim şeklinde hazırlanan kolyeler aile için de yapılmaktadır. Bu tarz kolyelerde annenin babanın ve çocuğun adı yazılmaktadır. Hazırlanan her kolye birbirinden güzel görünmektedir. Dolayısıyla takan kişi tarafından severek kullanılır.

İsimli kolye yaptırmak için üretici firmalar ile iletişime geçilir. Eğer yazılacak olan isim sıklıkla kullanılan bir isimse hazır olarak yapılmış bulunan isimli kolye modellerinden de satın alınabilir. Bu şekilde daha kısa sürede ürün teslim edilmektedir.

İsimli Kolye Fiyatları

İsimli kolye fiyatları kolyeler arası değişkenlik göstermektedir. Çünkü yazılacak olan isme göre fiyatlar değişmektedir. Eğer uzun bir isim yazılacaksa ya da aile kolyesi yapılacaksa bunun için harcanacak olan emek daha fazla olduğundan dolayı buna bağlı olarak fiyatları da artmaktadır. En uygun fiyata isimli kolye satın alabilmek için www.sanroza.comadresi ziyaret edilmelidir. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum