İntihar eden genç kız gözyaşlarıyla toprağa verildi

Manisa’nın Demirci ilçesine bağlı Kerpiçlik mahallesinde dün öğleden sonra kendini iple tavana asarak intihar eden 18 yaşındaki genç kız gözyaşları içinde toprağa verildi.

İntihar eden genç kız gözyaşlarıyla toprağa verildi
01 Nisan 2018 - 22:49

Kerpiçlik Mahallesinde evlerinin samanlığına kendini asarak intihar eden henüz hayatının baharındaki Saadet Özcan dün Demirci Cumhuriyet Savcılığının olay yerinde yaptığı incelemelerin ardından otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Otopsi işlemleri tamamlanan genç kızın cenazesi bugün öğle saatlerinde Kerpiçlik mahallesine getirildi. Genç kızın intiharı sırasında evde olmayan Afyonkarahisar’a çalışmak için giden babası ve yine Soma ilçesinde güvenlik görevlisi olarak çalıştığı öğrenilen ağabeyi de genç kızın cenazesi için Kerpiçlik Mahallesine geldiler. Saadet Özcan arkasında intiharı ile ilgili bir mektup veya bir belge bırakmadı, sır içinde intihar eden ve bugün toprağa verilen genç kızın intihar ettiği sırada annesinin de odun toplamak üzere evden çıktığı öğrenildi. Özcan’ın cenazesi Kerpiçlik Mahallesinde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından mahalle mezarlığında toprağa verildi.

Özcan’ın arkadaşları sosyal medya hesaplarından arkadaşlarının ölümüyle ilgili üzüntülerini belirten mesajlar yayınladılar.

Sır perdesi henüz aralanamayan intihar olayıyla ilgili resmi makamlar soruşturmaya halen devam ediyor.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum