Hüseyin Tosun, Hizmet İçin Yeniden Aday

MHP Genel Merkezi Seçim Komisyonu'nun yapmış olduğu değerlendirme, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin onayı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın destekleriyle 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri'nde Milliyetçi Hareket Partisi’nden İttifak Adayı olarak Hüseyin Tosun yeniden Kula Belediye Başkanı adayı gösterildi.

22 Ocak 2019 - 10:21

2014'te Kula Belediye Başkanlığına seçilen ve son zamanlarda yaptığı proje, çalışmalar ve aldığı ödüller ile adından söz ettiren Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, MHP Genel Merkezi Seçim Komisyonu'nun yapmış olduğu değerlendirme, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin onayı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın destekleriyle 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri'nde yeniden aday gösterildi. 


Başkan Tosun; “Kula’ya Hizmet Yolunda 2. Yarı Başlıyor”


Aday gösterilmesinin ardından değerlendirme yapan Başkan Tosun; “ 2014 yılından bu yana Kula’nın bir günlük ihtiyacı olan hizmetleri değil ömür boyu gelecek nesillere de aktarılacak hizmetler ve çalışmalara imza attık. Allah’ın izni ve MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli tarafından şahsıma bir kez daha Kula’nın Belediye Başkan adaylığı görevi verildi. Hizmet aşkı ile geldiğim bu mevkiide yine aynı aşk ve şevkle çalışmaya devam edeceğiz. MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Milletvekillerimize, İl ve İlçe Teşkilatımıza bana layık gördüğü bu kutsal görev için teşekkür ediyorum. Hayırlısıyla, Kula’ya hizmet yolunda 2. yarı başlıyor” dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com