Hasan Levent, CHP Saruhanlı ilçe başkan adaylığını açıkladı

Aralık ayında yapılacak olan kongrede aday olamayacağı öğrenilen Aysun Helvacıoğlu'ndan boşalan ilçe başkanlığı koltuğuna CHP Saruhanlı Belediye Meclis üyesi Hasan Levent aday olacağını açıkladı.

Hasan Levent, CHP Saruhanlı ilçe başkan adaylığını açıkladı
13 Kasım 2019 - 14:37 - Güncelleme: 13 Kasım 2019 - 15:00

CHP Saruhanlı ilçe başkanlığından istifa ederek 31 Mart 2019 mahalli seçimleri öncesi Saruhanlı belediye başkan adayı olan Zeki Bilgin'den boşalan koltuğa ilçe başkan yardımcısı Aysun Helvacıoğlu atamıştı. Aralık ayında yapılacak olan ilçe kongresi öncesi Aysun Helvacıoğlunun aday olmayacağı öğrenilirken Cumhuriyet Halk Partisi Saruhanlı Belediye Meclis üyesi Hasan Levent aday olacağını açıkladı.
Cumhuriyet Halk Partisi CHP Saruhanlı ilçe başkan adayı Hasan Levent şu ifadelere yer verdi. "Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Kongresinde İlçe Başkanlığına ekibim ile birlikte adayım. Kongremiz bir hizmet yarışı, bayrak yarışı, her şeyden önce dostluk, kardeşlik havası içinde geçmesi tek temennimdir.
Kazananın kaybedenin olmayacağı Cumhuriyet Halk Partisi´nin kazanacağı kongremizin hayırlara vesile olmasını diler Ülkemiz ve Saruhanlımız için umut dolu yarınlar için iyi şeyler yapmaya devam edeceğiz. sevgi ve saygılarımı sunarım". dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum