Hacırahmanlı Mahallesi'nde Taşkın Tehlikesi Ortadan Kaldırıldı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Saruhanlı ilçesine bağlı Hacırahmanlı Mahallesi’nde 2 kilometrelik dere temizlik çalışması gerçekleştirdi. Yapılan çalışma ile yağışlı havalarda meydana gelebilecek taşkın sıkıntısına karşı önlem alındı.

Hacırahmanlı Mahallesi'nde Taşkın Tehlikesi Ortadan Kaldırıldı
14 Kasım 2019 - 15:50

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde dere temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Saruhanlı ilçesine bağlı Hacırahmanlı Mahallesi’nde 2 kilometrelik dere temizlik çalışması gerçekleştirildi. Yapılan çalışma ile hem dere yatağında suyun akışını engelleyecek olan rüsubat uzaklaştırıldı hem de yağışlı havalarda meydana gelebilecek taşkın sıkıntısına karşı önlem alındı.
“MASKİ varsa sorun yok”
Hacırahmanlı Mahalle Muhtarı Hakkı Sönme, “MASKİ Genel Müdürlüğü’nün mahallemizdeki derede yaptığı çalışma büyük önem arz ediyor. Ekipler geldi, sorunsuz bir şekilde çalışmasını gerçekleştirdi. Taşkın sıkıntısına karşı önlem alınmış oldu vatandaşlarımız da çok memnun kaldı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum