GÖRDESLİ MUHTARLARDAN MASKİ'YE ZİYARET

MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Büyükşehir Belediyesi Gördes Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Mustafa Gün ve MASKİ ilçe şefi Türker Kesici ile birlikte Beğel, Börez, Çatalarmut, Efendili ve Dereçiftlik mahalle muhtarlarını makamında ağırladı.

GÖRDESLİ MUHTARLARDAN MASKİ'YE ZİYARET
27 Ekim 2018 - 11:14
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Manisa Büyükşehir Belediyesi Gördes Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Mustafa Gün ve MASKİ ilçe şefi Türker Kesici ile birlikte Gördesli muhtarları ağırladı. İlçeye bağlı Beğel Mahalle Muhtarı Tahir Bodur, Börez Mahalle Muhtarı İsmail Oruç, Çatalarmut Mahalle Muhtarı Mehmet Emin Arslantaş, Efendili Mahalle Muhtarı Yılmaz Yüksel ve Dereçiftlik Mahalle Muhtarı Ergül Paydaş’ın yer aldığı ziyarette 154 Mahalle Projesi kapsamında mahallelerde gerçekleştirilen altyapı yatırımlarıyla ilgili fikir alışverişi gerçekleştirildi.
“İl genelinde yatırımlarımız hızla sürüyor”
MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, “MASKİ Genel Müdürlüğü olarak 17 ilçemizde olduğu gibi Gördes ilçemizdeki yatırımlarımız da tüm hızıyla sürüyor. 154 Mahalle Projemiz kapsamında altyapısından kilit parke taşlarına kadar yenileme çalışmaları yürüttüğümüz ilçelerimizden birisi de Gördes’tir. Değerli muhtarlarımız da bizlerle bu yatırımlarımız hakkında görüşmeye, bizlere fikirlerini iletmeye gelmişler. Kendilerine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum