GÖRDES'TE 7'DEN 77'YE SPOR PANAYIRI COŞKUSU

Manisa Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen spor panayırı, Manisa’nın Gördes ilçesinde yoğun ilgiye sahne oldu. İlçede ilk kez gerçekleşen spor panayırı, Gördes'in düşman işgalinden 97'nci kurtuluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde düzenlendi.

GÖRDES'TE 7'DEN 77'YE SPOR PANAYIRI COŞKUSU
06 Eylül 2019 - 10:19

 Eğlenceli anların yaşandığı spor panayırında, voleybol, badminton, okçuluk, mini golf, dart, ayak tenisi, bilek güreşi ve şişme balonlar yer aldı. Keyifli bir gün geçiren vatandaşlar, 7'den 77'ye sporla buluşturuldu. Panayırı, Gördes Kaymakamı Bekir Abacı da ziyaret etti. Abacı, vatandaşlarla sohbet ederek, onların mutluluğuna ortak oldu.

ÖZTÜRK: " SPORU, HALKIMIZLA BULUŞTURMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, spor panayırı ile halkı spora teşvik ettiklerini belirterek, "Manisamızın her noktasına götürmeyi planladığımız spor panayırı ile halkımız çok mutlu. Spor panayırımıza olan ilgiden çok memnunuz. Sporun tabana yayılması, sporun toplumun her kesiminde hayatımızın bir parçası olması çok önemli. Aynı zamanda da çocuk ve gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarıp, onları sporla buluşturmak da görevimiz. Bu amaçla, bakanlığımız ve valiliğimiz öncülüğünde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Herkesi spor yapmaya davet ediyoruz" dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum