Gölmarmara Merkezde Ana Kanalizasyon Hatları Temizleniyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, Gölmarmara ilçe merkezinde Atatürk ile Eski Camii Mahallesi sınırları arasında kalan Baş Öğretmen Sabri Bulut Caddesi’nde ana kanalizasyon hattı temizlik çalışmasına başladı.

Gölmarmara Merkezde Ana Kanalizasyon Hatları Temizleniyor
31 Aralık 2018 - 14:24
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, kanalizasyon hatlarında yürüttüğü temizlik çalışmaları ile vatandaşların mağduriyet yaşamasının önüne geçiyor. Bu kapsamda, Gölmarmara ilçesinde Atatürk ile Eski Camii Mahallesi sınırları içerisinde yer alan Baş Öğretmen Sabri Bulut Caddesi’nde ana kanalizasyon hattı temizlik çalışmasına başlandı. MASKİ ekiplerince yürütülen çalışmalar sayesinde, rahatsız edici koku oluşması durumunun önüne geçilerek vatandaşların rahat bir nefes alması sağlanacak.
 
11 kilometrelik yağmur suyu ve içme suyu hattı döşeme çalışmaları da sürüyor
MASKİ Genel Müdürlüğü, il genelinde yapmış olduğu altyapı çalışmaları ile yılların sıkıntılarına son verirken Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde, 7 buçuk milyon TL yatırım ile Gölmarmara’da 8 kilometrelik yağmursuyu hattı döşeme çalışması ile 3 kilometrelik içme suyu hattı yenileme işinde yüzde 60 seviyelerine gelindi.
 
“Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz”
Atatürk Mahalle Muhtarı Ahmet Ergün, MASKİ’nin çalışmalarından memnun olduklarını ifade ederek, “Hatlarımızda taşmalar meydana geliyordu. Yoldan geçmekte zorlanıyorduk. Bu durumların yaşanmaması için MASKİ artık önceden önlem alıyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.
 
“Cengiz Başkanın çalışmalarını herkes beğeniyor”
Eski Camii Mahalle Muhtarı Sabri Yenihatay ise, “Yapılan çalışmalardan memnunuz. Zahmetsiz hizmet olmuyor. Kanalizasyon hatlarında yapılan temizlik çalışmalarından da memnunuz. Cengiz Başkanın çalışmalarını herkes beğeniyor” dedi. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum