GENÇLİK HAFTASINDA SPOR PANAYIRI COŞKUSU

19 Mayıs Atatürk’ü Anma-Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Meydanı’nda spor panayırı düzenlendi. Çocuk ve gençlerin yoğun ilgi gösterdiği panayırda keyifli ve eğlenceli dakikalar yaşandı.

GENÇLİK HAFTASINDA SPOR PANAYIRI COŞKUSU
17 Mayıs 2019 - 21:31

 Öğrenciler; futbol, basketbol, judo, muaythai, taekwondo, eskrim, bilek güreşi, masa tenisi, minigolf, badminton, matrak, dart, trambolin ve çocuk oyun parkları ile keyifli ve eğlenceli dakikalar yaşadılar.

ÖZTÜRK: “SPOR PANAYIRININ ARTILARINI BU ŞEHİRDE HİSSETTİK”

Spor panayırını ziyaret eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, çocuk ve gençlerle yakından ilgilenip, onlarla bazı oyunlar oynadı. Panayıra olan ilgiden son derece memnun kaldıklarını belirten Öztürk, “Daha önce bazı ilçelerimizde organize ettiğimiz spor panayırını bu yıl 19 Mayıs kutlamaları programına dahil ettik. Spor panayırının artılarını bu şehirde hissettik. Ciddi anlamda katılım var. Öğrencilerimiz ve velilerimiz çok mutlu. Sporun tanınması ve yayılmasında panayırın büyük artılarının olduğunu hissettik. Bunun akabinde 19 Mayıs Gençlik Haftası’nda organize ettiğimiz spor müsabakalarımız ise merkezi salonlarımız ile 17 ilçemizde devam ediyor. Pazar günü de bayramımızı coşkuyla kutlayacağız. Çeşitli gösterilerimiz olacak. Tüm Manisalıları saat 10:00’da Atatürk Spor Salonumuza bekliyoruz” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum