GENÇLİK HAFTASI BİLARDO TURNUVASI SONA ERDİ

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Gençlik Haftası Bilardo Turnuvası’nda heyecan sona erdi. 

GENÇLİK HAFTASI BİLARDO TURNUVASI SONA ERDİ
20 Mayıs 2019 - 21:11

75. Yıl Gençlik Merkezi ile West Bilardo Salonu’nda yapılan turnuvada 3 Bant Büyüklerde Turan Şodi birinci olurken, Zeki Akan ikinci, Ali Karaaslan ve Kemal Güci üçüncü oldu. 3 Bant Gençlerde Emir Pekyörük birinci, Özgen Açar ikinci, Mehmet Haktan Şevik ve Tuncay Çayır üçüncü olurken, 9 Top Gençlerde Mehmet Haktan Şevik birinci, Sertaç İnce ikinci, Emir Pekyörük ve Özgen Açar üçüncü oldu. 9 Top Büyüklerde ise Süleyman Kökçe birinci, Mehmet Haktan Şevik ikinci, Oğuzhan Çimen ve Mete Alp Çimen üçüncü oldu.

ÖZTÜRK ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, şube ve yurt müdürleri ile birlikte dereceye giren sporculara madalyalarını ve kupalarını takdim etti. Öztürk, “Bilardo turnuvamız, Gençlik Haftası’na renk kattı. Manisa’da bilardo çok seviliyor ve yoğun ilgi görüyor. Bu branşa ilgiden memnunuz ve daha fazla sporsevere ulaşılması adına da gerekeni yapacağız. Turnuvada dereceye giren tüm sporcu kardeşlerimizi tebrik ediyorum” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum