Geleneksel Manisa VDB 16. Halı Saha Futbol Turnuvası başladı

30. Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Manisa Vergi Dairesi Başkanlığı 16. Halı Saha Futbol Turnuvasında ilk müsabakalar sona erdi.

Geleneksel Manisa VDB 16. Halı Saha Futbol Turnuvası başladı
03 Nisan 2019 - 10:33

Turnuvaya Manisa Defterdarlığı, Manisa Vergi Dairesi Başkanlığı'na bağlı Müdürlükler, İlçe Vergi Daireleri, Sosyal Güvenlik Kurumuna bağlı Müdürlükler, Serbest Muhasebeciler ve Yeminli Müşavirler Odasına bağlı takımların katıldığı halı saha turnuvasında nefes kesen müsabakalar sonucunda yarı finale ve finale çıkan takımlar belli olacak.

Manisa Vergi Dairesi Başkanlığı 16. Halı Saha Futbol Turnuvasında İlk müsabakasında geçen senenin Şampiyonu İlçe Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Futbol takımını net bir sporla 5-1 yenen ve sponsorluğunu Grandmedical Hastanesinin üstlendiği İdari Mali İşler Futbol takımının bu yılki hedefi şampiyonluk. Sporun birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunu güçlendirdiğini kaydeden ve bu amaçla geleneksel salı saha turnuvasının devam ettiğini kaydeden Manisa Vergi Dairesi Başkan Vekili Ramazan Yaşar, turnuvaya katılan tüm takımlara ve sporculara başarılar diledi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum