GEDİZ ANADOLUDA KİTAP YARIŞMASI NEFESLERİ KESTİ

Manisa Şehzadeler Gediz Anadolu Lisesi, Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Prof. Dr. Fuat Sezgin Kitap Okuma Ligi Yarışmasına damga vurdu.

GEDİZ ANADOLUDA KİTAP YARIŞMASI NEFESLERİ KESTİ
11 Mayıs 2019 - 14:31

Gezi Anadolu Lisesi 3 öğrenciyle yarışmaya katıldı. 90 öğrencinin yarıştığı yarışmada Gediz Anadolu Lisesi öğrencileri bireysellerde, il birincisi, il dördüncüsü, il onuncusu olurken, takı halinde ise Manisa ikincisi oldu. Öğrenciler başarılarını Okul Müdürü Bülent Tonoz ile birlikte kutladı. 

Gediz Anadolu Lisesi olarak öğrencilerin başarılı olması için çaba ve gayret sarf ettiklerini kaydeden Okul Müdürü Bülent tonoz, “Öğrencilerimizin en iyi eğitimi alması için okul yönetimi ve öğretmenleri olarak elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Akademik başarının yanında sosyal, kültürel ve sportif alanlarda da öğrencilerimiz elde ettikleri başarılı sonuçlarla Gediz Anadolu Lisesi’nin yüzünü güldürüyor. Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan Prof. Dr. Fuat Sezgin Kitap Okuma Ligi Yarışmasında öğrencilerimiz hem bireysel, hem de takim halinde başarılı sonuçlar elde ettiler. Kendilerini tebrik ediyorum, emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum