EVINIZDE EN VERIMLI ISIYI HANGI ISITICI SAGLAR

EVINIZDE EN VERIMLI ISIYI HANGI ISITICI SAGLAR
06 Aralık 2020 - 15:10
Seramik ısıtıcılar evinizde enerji acısından verimli bir ısıtıcı türüdür. Dayanıklı, emniyetli ve konforlu bir sıcaklık üretme özelliğine sahiptirler. Evinizde ihtiyaçlarınız için hangi seçeneğin en doğru tercih olacağına dair bir karar vermek istiyorsanız size önerimiz seramik ısıtıcılar olacaktır. Bir seramik ısıtıcı satın alarak ısıtma faturalarınızdan tasarruf edebilirsiniz. Tasarım noktasında dayanıklı ve son derece etkili bir ısınma kaynağı elde edebilirsiniz. Seramik tasarımı sayesinde çok büyük sıcaklığa ulaşması engellenecek şekilde tasarlanmıştır. Güvenli şekilde tasarlanmıştır diğer ısıtıcılara oranla yangın çıkmasına karsı son derece harika bir tasarımdır. Sıcaklığın düzenlenmesi adına bir termostat ile birlikte kurulur. Seramik ısıtıcılar oldukça küçük boyutlarda tasarlanabilir.

SERAMİK ISITICILAR ENERJİ VERİMİ NOKTASINDA NE DÜZEYDEDİR?
Seramik ısıtıcıları verimli şekilde kullanmanız halinde evinizin daha verimli şekilde enerji kullanmasına yardım ederler. Sadece seramik ısıtıcı kullanarak enerji faturalarınızdan tasarruf edeceğinizden emin olabilirsiniz. Ayrıca seramik ısıtıcınızı evinizde kullanmak istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan doğru boyutta seramik ısıtıcı kullanarak faturalarınız düşer.

Seramik malzemesi çok sağlam bir malzemedir bu nedenle yapmanız gereken şey tozu engellemek adına sıkça havalandırma deliklerini süpürmeniz gerekir. Toz makinenize zarar vermez ancak ısıtma esnasında odaya tozu vererek havanın kirlenmesine neden olabilir.

Portatif seramik ısıtıcıyı ısınmak istediğiniz her yere çok rahat biçimde taşıyabilirsiniz. Seramik ısıtıcılar havayı diğer ısıtıcılardan daha kolay ısıtır. Potansiyel olarak bir yangın çıkaracak düzeyde tel bobinleri bulunmaz bu şu anlama gelir makine o kadar sıcak olmaz ve kullanıcılar yanma tehlikesinde bulunmaz. Seramik ısıtıcı da bulunan metal kangallar seramik ile kaplanır ve ısı seramiğe yansıtılır .Seramik ısınıp havaya sıcaklık sunar.

Springday Isıtma Çözümleri olarak farklı ısıtıcı türlerimizle (infrared halojen ısıtıcı , masa altı ısıtıcı gibi)siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. https://springday.com.tr/isiticilar/
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum